2752
2734
چون شاغلم تا ۹ سرکارم تا بیام خونه ۹ونیم میشه

واییی عزیزم من چقدر این روزا تو فکر تو بودم

اونموقع که خاموش بودم همیشه تورو دنبال میکردم یه مدت اصلا پیدات نبود چه خوب شد که الان اومدی خیلی دوست دارم😘😍

سلامتی حضرت عشق دوتا صلوات😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جوووووونم مهاباد❤❤❤❤❤مامانا هرکدومشون رو یه چیزایی حساسن مامان من به خواااااب زیادحساسه زیاد میخو ...

مامان منم به طلاهای دست من و دست همه گیر میده. به همه میگه ساق دستی بپوشید دزدطلا زیاد شده بیهوشتون میکنن و میدزدن النگوهاتونو یا دستتونو قطع میکنن 

واییی عزیزم من چقدر این روزا تو فکر تو بودم اونموقع که خاموش بودم همیشه تورو دنبال میکردم یه مدت اص ...

سلام گلم 

ممنون لطف داری آره مدت زیادی نبودم سایت 

ببخشید شمارو ب جا نیاوردم؟

یک نفر رفت که همه جانم بود ، رمق از پاهایم ، شوق از چشم‌هایم ، نیمی از قلبم برد 🥹🥀 مادرم💔
2731
خیلیم خوب، میشه بگین چجوری؟ یعنی میرفتین بیرون هر ساعتی میخواستین میومدین؟ نه اون ساعتی که میگفتن بی ...

آره میگفتم کارداشتم کارم طول کشیده فرصت نشد زودتربیام البته اینم بگم که واقعاً اگه کار واجبی داشتم بیرون می موندم اگه کاری کلاسی خریدی چیزی نبود برمیگشتم سروقت اینطور شدکه متوجه شدن من هروقت کارواجبی دارم هرزمان بخوام برمیگردم چون کارم طول کشیده 

نمیرم عزیزم ولی خب وقتی همه مختلط میگیرن تولد هیشکی و نرم؟

اگه اجازه میدن برو تولددوستای نزدیکتو اما سعی کن اون تیپی که مامانت می پسنده بزنی اگه دوست نداره لباس باز بپوشی تو تولدمختلط خب نپوش بعدعکساتو بیابهشون نشون بده متوجه میشن که همونجوری هستی که میخوان طوری رفتارکن که به اطرافیانت بفهمونی تحت هرشرایطی حد و حدودت رعایت میشه

ببخشید که خاطرات تلخ رو یاد اوری میکنم ولی نمیدونی چقد گریه کردم وقتی نامزدت فوت کرد😢😢

عزیزم برای خودمم هنوز باور پذیر نیست اما دارم کم کم کنار میام 

دیگه به سالگردش داریم نزدیک میشیم 😔

یک نفر رفت که همه جانم بود ، رمق از پاهایم ، شوق از چشم‌هایم ، نیمی از قلبم برد 🥹🥀 مادرم💔