2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من گرفتم قبلا خیلی خوب لاغر شدم بدون ضعف و گرسنگی تا چند ماه هم بعدش خوب بودم و اضافه نکردم ولی بارد ...

چه خوب من میخوام بگیرم ده کیلو اضافه وزن دارم هرررچس رزیم میگیرم وزنم کم یا زیاد نمیشه

2728
وای خیلی زیاده کاش منم بتونم به شدت عاشق چای و قندم گیا استویا گرفتم بدمزه هست

استویا لاغری رو کند میکنه اگ میخوای لاغرشی نباید بخوری استویا واسه کسیه ک سبک زندگیش کتوباشه

نجیب تر از آن باش که برنجانی🌱
بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذای ...

مرسی بخدا خسته شدم مثقالی میخورم چند کیلو با رژیم دکتر کم کردم الان دوماه هست استپ شده گفتم با یه رژیم از استپ در بیام داداشم این رژیم را معرفی کرد

2740
من خیلی راضی بودم از رژیم فقط اگ گرفتی مکمل بخور منیزیم زینک بخور ک موهات نریزه

سختت نبود؟کلا برنج و اینا نمیخوردی؟میوه چی؟یا خرما و شیرینی شکلاتم حذفه توش؟

من خیلی دوس دارم امتحانش کنم ولی هیچی ازش نمیدونم

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
سختت نبود؟کلا برنج و اینا نمیخوردی؟میوه چی؟یا خرما و شیرینی شکلاتم حذفه توش؟ من خیلی دوس دارم امتحا ...

میوه که اصلا نداره سبزیجات هم هویج و سیب زمینی خذفف

بیشتر چربی داره

من خیلی راضی بودم از رژیم فقط اگ گرفتی مکمل بخور منیزیم زینک بخور ک موهات نریزه

سلام شروع کردم اما منیزیم کجا بگیرم قرصه یا کپسول؟ 

شما چقدر کم کردید و چند وقت گرفتید من 10 کیلو اضافه وزن دارم نمیره

کتووزن برگشت میکنه کربوهیدرات حذف میشه درحالی کاردرستی نیست 

من‌از دوره های سالم خوری بدون گرسنگی خانم‌ساداتی  استفاده کردم اشتهام کم‌شده کارشون عالیه چندماهه ثابتم دوماه ۱۲کیلوکم‌کردم 

سمت قرص ودمنوش و رژیم خودسرانه اشتباهه ورن برگشت میکنه عوارض هم‌داره ایدی ایشون رود رم واسهمشاورهPPPPP_e@