2737
2734
عنوان

نخ ایودی

3230 بازدید | 19 پست

سلام من حدود ۲۰ روز ایودی گذاشتم تا چند وقت پیش نخ زیر مانندی ک نخ ایودیه حس میکردم اما الان نیس ....البته نزدیکی هم داشتم....ممکنه تکون خورده باشه؟؟؟؟البته اصلا ندیدم ک دربیاد ....ممکنه دربیاد ادم متوجه نشه؟؟؟؟امروزم جمعس  نمیتونم برم مطب دکتر ....برم بیمارستان معاینه میکنن؟؟؟؟

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

عزیزم اون نخ واسه اینکه متوجه باشی سر جاشه

قرار نیست حتما دربیاد

ممکنه بره بالا

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
عزیزم اون نخ واسه اینکه متوجه باشی سر جاشه قرار نیست حتما دربیاد ممکنه بره بالا

امیدوارم بالا رفته باشه کلی هزینه ایودی دادم

2738
چقدر بده ک همش حس کنی یه چیزی توته 😑

نه عزیزم حس نمیکنی ....فقط نخشو با انگشت میشد حس کرد ک اونم نیس برامن

امیدوارم بالا رفته باشه کلی هزینه ایودی دادم

عزیزم بره بالا دیگه خاصیت جلوگیری نداره

خطرناک هم هست و باید فورا دربیاد

این چه آرزویه میکنی؟ 😐

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
عزیزم بره بالا دیگه خاصیت جلوگیری نداره خطرناک هم هست و باید فورا دربیاد  این چه آرزویه میکنی ...

منظورم نخش هس.....خب چ بدونم فک کردم نخش بره بالا خودش میادپایین

2706