2733
2734
عنوان

فقط آقایون بیان و دخترای باتجربه

| مشاهده متن کامل بحث + 313 بازدید | 32 پست

خب همون دیگه هی التماس میکنی اونم کنجکاوه ببینه چی میگی برای همین بلاکت نمیکنه بیخیالش شو چرا خودتو کوچیک میکنی؟

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
خیلی عذر خواهی می کنم رک بخوام بگم دلیلش اینه که اون اقا اصلن حالش خوب نی

ینی فقط میخواد اذیتم کنه؟؟

آخه قبلنا مثلا خیلی توضیح میداد و ی دفه ی چیزی بهش گفتم ناراحت شد گفت ک من اصلا با تو اینجوری صحبت نمیکنم ک تو با من حرف میزنی...راست هم میگفت...کلا آدم کم حرفیه و تو خودشه...

ینی فقط واسه اذیت کردن منه؟؟

ای داد به داد دل ما کس نرسید از بس که بلند بود داد دل ما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
صبح‌ جواب دادن هنو خودتو قانع نکردی دل کن نشدی اون تو حال هوایه خودشه شمادچار استرس وعذابی

مبخواستم از دید آقایون ب قضیه نگاه کنم و نظرشونو بدونم

ینی فقط میخواد اذیتم کنه؟؟ آخه قبلنا مثلا خیلی توضیح میداد و ی دفه ی چیزی بهش گفتم ناراحت شد گفت ک ...

من یه سوال دارم! خواهش می کنم نه تنها شما بلکه هر کدوم ا خانمای نی نی سایتی که جوابو می دونن منو از شبهه دربیارن:

شما چرا تلاش می کنید ذهن خوانی کنید؟ چرا انقد سعی می کنید از روی رفتار بشدت زننده یک شخص یک نیت خیر کاملن موهوم استخراج کنید؟ چه اهمیتی داره که یه آدم به چه نیتی سعی می کنه شما رو تحقیر کنه؟ حتا اگر بر فرض محال تصور کنیم که اون آقا عاشق شماست، مگه این دلیل می شه که شما یک چنین رفتار توهین آمیزی رو نسبت به خودتون بپذیرید؟؟ اون اقا که یه آشناست، ما ادما اگر پدر مادرمونم بهمون توهین کنن قهر می کنیم باهاشون. عشقی که در اون جایگاه شما بی اهمیته دقیقن به چه دردتون می خوره؟!

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        

من تجربشو داشتم. ن تموم میکرد ک تکلیفم معلوم شه ن درست حسابی تو رابطه بود. منم ک میگفتم بیا تموم کنیم تو اذیتم میکنی با این رفتارات قسم میداد و میگفت ک تنهاش نزارم. ولی بعد دوباره و دوباره.... نمیدونم اینجور ادما فازشون چیه منم دوسش داشتم و بخاطرش خیلی اذیت شدم. دلم میشکست . دلتنگم میزاشت. تا اینکه گفتم بهش اگه من چیزی ک  میخوای نیستم چرا نمیری گفتم برای همیشه برو دلم ازت شکسته ولی میدونم تو خلوتی ک با وجدانت داری منو یادت نمیره هیچ وقت...😔. خداحافظی کردم و سپردمش بخدا. ولی اون بی هیچ کلامی ولم کرد. ی سال تو افسردگی موندم و تنها نفرینم این بود ک منو هیچ وقت یادش نره ...

الانم حالم خوبه و شادم و متاهل. و همش میزنم تو سرم ک چرا اون موقع خودمو تو تنهایی و گریه شکنجه میدادم 😣😣😣😣

من یه سوال دارم! خواهش می کنم نه تنها شما بلکه هر کدوم ا خانمای نی نی سایتی که جوابو می دونن منو از ...

چون شاید کسی دیگه رو نتونم اینجوری دوست داشته باشم...شاید همین یکبار باشه...چون حتی قرص آرامش بخش هم تو نبودش حالمو خوب نکرد...نداشتنشو نبودنشو بلد نیستم😔

من یه سوال دارم! خواهش می کنم نه تنها شما بلکه هر کدوم ا خانمای نی نی سایتی که جوابو می دونن منو از ...

حق باشماست ولی کسی ک احساس میکنه کسیو دوس داره مدام دنبال ی راه درو میگرده و میخاد ی چیزی خلاف واقعیتی زننده ای ک به وضوح میبینه پیدا کنه... کسی ک کسیو بخاد مطمعنن رفتاری نمیکنه طرف مقبلش برنجه و حس کنه بهش توهین شده مگه اینکه ی ادم لوس و لج باز و خام باشه ک بخاد اذیت کنه و حرص دربیاره

2706