2737
2739
عنوان

به یک مادر خسته کمک کنید

262 بازدید | 30 پست

پسرم رو یک ماه از پوشک گرفتن دایم یبوست هرچهار پنج روز مدفوع می‌کنه اونم رو فرش و سرامیک نمی‌دونم چکارکنم باهاش ...

سی و پنج ماهش هم هست 

هرچی آرزوی خوب مال تو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اصلااااااااا دعواش نکن. صبوری صبر و ارامش

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
خدا نجات بده.برات دعا میکنم پشت در نمیره خخخ پی پی کنه.بچه خواهرم میرفت اونجا

قربونت دعا کن برام 

عمه پسرم همین جوری بوده پشت در پی پی میکرده

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2738

سی و پنج ماه زیاده... ولی آمادگی داشت وقتی از پوشک گرفتیش؟ شاید هم از مدفوع کردن میترسه، چون اغلب بچه‌ها اینطوری هستن، فکر میکنن یه قسمت از بدنشون داره جدا میشه و دچار اضطراب میشن.

یه مدت شورت آموزشی پاش کن. توی دستشویی براش برچسب بچسبون، یا بگو هر بار که توی دستشویی کارشو بکنه یه برچسب میگیره و هر وقت تعداد برچسبها مثلا رسید به 20 تا یه جایزه میگیره. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

خواهر شوهرم میگه پسرش ۵ سالسه هنوزم خودشو خونه رو کثیف میکنه چه توقعاتی از بچه ۳ ساله داریا 

فک کنم زود گرفتیش میذاشتی یکم دیگه راحت باشه 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊

نباید یه جوری رفتار کنی که فکر کنه پی پی بده. مثلا بگی اه بو میده. یا در رفتارت ببینه. مثلا دماغت رو بگیری. اینجوری از پیپی بدش میاد ، نمیکنه، یبس میشه

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین

دختر من فقط با جایزه درست شد جایزه میچسباندم‌ رو در دستشویی‌ یا اگر خوراکی بود میذاشتم‌ رو جاکفشی تا ببینه و ترغیب‌ بشه به دستشویی رفتن و عالی جواب داد البته بادکنک هم تو دستشویی زدم‌.

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2706