2733
2734
[QUOTE=106976663]😘[/QUOTEعشقي تو 😘

فداي تو😍❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همینقدر که این سوال برات پیش اومده یعنی خیلی هم عاقلی

ممنون عزیزم  ولی نمیدونم چرا این    اخلاقو دارم میدونی چون دورو برم دوستام مخصوصا این   اواخر  دوسه سال اخیر اکثرا  متاهل شدن  رو اعصابم  تاثیر گذاشته نگاه  اطرافیان  دییوانم کرده  نبود  خواستگارو  که نگم  وقتی میشنوم اینجا میگم  ادم موقیعیت عالی   بوده مثلا  دکتز  پولدار های کلاس اومده رد کردم  حرص میخورم  که چرا اونا اره من نه به خاطر اینکه شلم؟

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
2728
دور از جونت

دور از جون نداره که  من نمیدونم مردا  دنبال چین؟؟دنبال  ظاهرن؟ دنبال   پولن؟؟ دنبال  تحصیلاتن؟   چرا مثلا یه دختر بیست ساله رو باید  بپسندن اونم با اینکه  پرستیژ  اجتماعیشون خیلی بالا تره مثلا دکترن یا مهندس؟ چرا واقعا؟؟  گاهی میگن شاید من نمکم شاید  زشتم اصلا موندم😕

دور از جون نداره که  من نمیدونم مردا  دنبال چین؟؟دنبال  ظاهرن؟ دنبال   پولن؟؟ دن ...

متوجه نشدم مشكل اصلي كجاس 

ولي انشالله ك حل ميشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
اره ولی برطرف کردنش چی؟

خیلی دقیق نوشتی از چی ناراحتی . باید سعی کنی برطرفشون کنی .‌ برای بهبود درد و رنجشم باید بپذیری .‌خیلی سخته . به حرف ساده اس .‌اما کار نشدنی ای نیست . وقتی پات شکسته میری دنبال درمان . میدونی که چقدر درد داره و سخته .ولی میری .‌درسته ؟ اینم همونه . هیچکس نمیشینه بگه اخ پام شکست وای پام شکست . میره دنبال درمان . شما هم دردت رو میشناسی . درمانشم میدونی . کمی مشقت باید تحمل کنی که باید خودتو قانع کنی و تحمل کنی تا برطرف بشه . حتما میشه اگر خودت بخوای . ( دکتر هلاکویی)

2740
خیلی دقیق نوشتی از چی ناراحتی . باید سعی کنی برطرفشون کنی .‌ برای بهبود درد و رنجشم باید بپذیری .‌خی ...

هووفف

میدونم اینجا فضای مجازیه راستو دروغش مشخص نیست ولی همینا چه تو روان من چه بعضی از متاهلا  حسرت میخورن دیگه

ول کن بابا مگه ساده ای بنده خدا خودتو پیر کنی من دختذ خالم همش گریه میکرد و غصه میخورد واسه ازدواج الانم ازدواج کرده میگه خاک تو سرم چرا خوشی نکردم البته شوهرشم از نظر بقیه عالیه ها ولی میگه دوس دارم مجرد باشم حال کنم