2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ول کن بابا مگه ساده ای بنده خدا خودتو پیر کنی من دختذ خالم همش گریه میکرد و غصه میخورد واسه ازدواج ا ...

دیواننمم  دیگه😕

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم

اسی عزیز تا خودت خودت رو دوست نداشته باشی تا خودت به خودت بها ندی تا خودت برای خودت ارزش قاعل نشی  چطوری میتونی اینا  رو از دیگری انتظار داشته باشی

هرگز اجازه نده سکوت انتخابت باشد، وقتی که قلبت با صدای رسا با تو سخن میگوید ...
2731
ول کن بابا . خیال کردی راست میگن؟ 

پس چی  دروغ داره مگه؟ من خودم دروغ نمیگم اخه دختری که  نوزدع سالشه از چهارده سالگی مزدوج شد میاد  میگه رئیس فلان جا  خواهانم بوده  من گفتم نه نباید حسرت بخورم؟ یا میگه خواستگار خرپول داشتم   من گفتم نه   حرص نخورم بگه فلان و بیسار دکترو  من رد کردم به حال خودم  گریه نکنم که یه شاگزد مغازه  واسه طاقچه بالا میزاره؟

منم گاهی حسرت میخورم 

بعد میگم ول کن بابا . دنیای واقعی اینطوری نیست . خاکستریه . میدونم حوصلت نمیگیره الان توصیه بخونی و نصیحت بشنوی . حق داری . واقعا حق داری . همه مون دنبالشیم که شاد باشیم . شادی حقیقی .‌ولی چون خودمونو و خواسته هامونو نمیشناسیم و رویایی هستیم خطا میریم . درست میشه عزیزم . غصه نخور

اسی عزیز تا خودت خودت رو دوست نداشته باشی تا خودت به خودت بها ندی تا خودت برای خودت ارزش قاعل نشی &n ...

حرفت درسته😢

منم گاهی حسرت میخورم  بعد میگم ول کن بابا . دنیای واقعی اینطوری نیست . خاکستریه . میدونم حوصلت ...

اهوم حرفت عین حقیقته😕

2738

من نمیدو نم چرا کسی نباید منو بخواد ولی بقیه راحت رد میککنن اونان که میگن نه   انقدر سادم   که فکر نمیکنم همه مثل من نیستن که حقیقت رو بگن

من نمیدو نم چرا کسی نباید منو بخواد ولی بقیه راحت رد میککنن اونان که میگن نه   انقدر ...

با اینا نیست خودت رو با بقیه مقایسه نکن با زنرگیشون با قیافشون یا قدر بالاشون با اسوه امدناشون فقط خودت دو از درون باور داشته با ببین چه تغییرهایی تو زندگین میاد 

عزیزم یه پبج و کانال هست به زندگی سالم مدرسش سوده هروی هست عاااااآلیه عاااااالی برای من که خیلی خوب بوده 

هرگز اجازه نده سکوت انتخابت باشد، وقتی که قلبت با صدای رسا با تو سخن میگوید ...
با اینا نیست خودت رو با بقیه مقایسه نکن با زنرگیشون با قیافشون یا قدر بالاشون با اسوه امدناشون فقط خ ...

ایدیشو نداری؟واقعانم باید همیکارو کنم