2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اصلا همچین توقعی ندارم
هرکسی جای خودش
خصوصا در مورد مادر نمیشه اینطور مقایسه کرد علاقه مادر و فرزند خیلی با بقیه دوست داشتنها فرق داره
اعتدال توی زندگی خیلی مهمه و اینکه جایگاه هرکسی باید حفظ بشه
درضمن فکر کن دوست داری فردای روزگار دختر یا پسرت همیشه همسرش را به شما ترجیح بده
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2731
یعنی ما امروز بچه بزرگ میکنیم که فردا وقتی ازدواج کرد ما براش بشیم آدم درجه دوم ؟!!!!
حتی توی قانون هم درجه یک حساب میشند گاهی حقشون از همسر هم بیشتره
البته قبول دارم که علاقه به خانواده هم باید اعتدال داشته باشه ولی کسی نباید جای دیگری را بگیره
منم خودم به این مورد اعتقاد دارم ولی محبتم باید حد داشته باشه مثلا پدر شوهره من فوت کرده شوهرم میگه شبا بریم پیش مامانش بخوابیم یا اون بیاد اخه تو رو خدا این انصاف الان مادره منم تنها زندگی میکنه پدرم فوت شده ولی هیچ وقت نه مامان و نه من این انتظار از شوهرم نداریم که شبا بیاد پیش مامانم بخوابیم همه باید به تنهایی عادت کنن این همه مادر تنها زندگی میکنن مادر شوهره من که تافته جدا بافته نیست من از این مساعل متنفرم نه احترام و محبت به مادر و پدر
2738
خب با همسرت صحبت کن ، همسرت خواهرو برادر دیگه ای نداره که با هم هماهنگ کنند برای رسیدگی به مادرشون
البته مادر منم اکثر وقتها تنهاست و من اصلا نمیتونم تنهاش بزارم برای همین شب میرم خونشون چون میدونم میترسه گرچه چیزی نمیگه
همه مثل هم نیستند
شوهر منم تا قبل از ازدواج خونه مادربزرگش زندگی میکرد چون اون تنها بود بعدش هم خواهرشوهرم رفت خونش
الان هم یکی دیگه رفته
نه 7 ساله من میگم ادم با شرایطش کنا ربیاد هیچ کس دوست نداره تنها باشه ولی وقتی پیش میاد باید پذیرفت مامان منم خیلی براش سخت بود ولی تلاش کرد و با شرابطش کنار اومد