2737
2739
یعنی میگن راحت میشی اعصابت از دستش ارومه خوبه

راحت میشی ولی به چه قیمتی به قیمت ناراحتی اعصاب ببین به خاطر اینم که شده لزش نمیگذرم

خدایا تویی یاور تویی همدم تویی مهربان از مادر  😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت خواستی جدا بشید؟

نمیشه رجوع کنی 

خاله ی من سر لجبازی با شوهرش طلاق گرفت هی گریه میکرد عین بچه سه ساله که عروسکش رو میگیرن دو تا بچه کوچیک هم داشت دوماه بعدش رجوع کردن الان دخترشو عروس کرده

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬
اره مگه میشه فکر نکرد فک میکنم فراموش نمیتونم کنم ولی نبالید پلی کنی هر دفعهه چون داغون میشی بچه دار ...

ای ووواااای واقعا حالم گرفته شدطلاق خیلی سخته مخصوصا که بچه کوچیک داری اخه چرا طلاق گرفتی اصلا تواین یکسال نیومده سراغت

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
2731
خب چرا جدا شدی عزیزم چ دلیلی داشت؟تو کرفتی یااون داد؟؟

نمیدونم سر لجبازی بوده یا نه  خیانت کرد بهم فهنیدم گفا طلاقت میدم گفتم بده درخواست دادا طلاق گرفتیم 

ای ووواااای واقعا حالم گرفته شدطلاق خیلی سخته مخصوصا که بچه کوچیک داری اخه چرا طلاق گرفتی اصلا تواین ...

نه نیامده دوستم ندارم برگدم چون ته کاری داشت نه زندگی خیانتم کرد

نه نیامده دوستم ندارم برگدم چون ته کاری داشت نه زندگی خیانتم کرد

اخی عزیزم واقعا خیانت سخته چون خودمم کشیدم برات ارزو میکنم که بهترین هابرات پیش بیادایشالله به همین زودیا ازتنهایی دربیایی وزندگی خوبی داشته باشی عزیزدلم😍😍😍

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
2738