2733
2734
چرا یه کم توضیح بده

چون ادم بی هدف میشه چون ناراحتی اعصاب میگیره چون فک میکنی میتونی درست زمدکی کنی ولی نه چون احساس میکنی تو نیستی فک میکنی چند از عمرت گم شده فراموشی گرفای خیلیییییی بده

خدایا تویی یاور تویی همدم تویی مهربان از مادر  😍😍😍
شاید ارثی باشه دخترعمه من ۱۴ سالشه ولی همه موهاش سفیده

😯

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چون ادم بی هدف میشه چون ناراحتی اعصاب میگیره چون فک میکنی میتونی درست زمدکی کنی ولی نه چون احساس میک ...

چه ربطی داره اخه 

اتفاقا بعضی وقت ها طلاق بهترین راه حله 

یه نسخه رو واسه همه نپیچون

چه ربطی به تاپیک داشت پزو خانم؟؟؟

واقعا😒😒

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2738

از زندگی متنفرم از خودم . مامانم سکته رد دارد بابام موهاش سفید شده ای خدا نمیخشم دنیا دنیا نمیبخشم دست خودمه خاندنات به باد بدی اقای احمق حان چون خانوادم به باد دادی 

چون ادم بی هدف میشه چون ناراحتی اعصاب میگیره چون فک میکنی میتونی درست زمدکی کنی ولی نه چون احساس میک ...

عزیزم چقدسخته واقعامیفهمم اخه گفتی اصلا طلاق نگیرین راجبه این بگو وبگوکه چراطلاق گرفتی هنوزبهش فکرمیکنی

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
اره جلوی موهام همش سفیده دکتررفتم گف حرص نخور خوب میشه خب کسی که حرص میخوره پیرمیشه دیگه

حرص نخور عزیزم خیلیا اینجورین

حالا دکتر میگه خوب میشه ینی چجوری مکه امکانش هس دوباره برگرده؟

عزیزم چقدسخته واقعامیفهمم اخه گفتی اصلا طلاق نگیرین راجبه این بگو وبگوکه چراطلاق گرفتی هنوزبهش فکرمی ...

اره مگه میشه فکر نکرد فک میکنم فراموش نمیتونم کنم ولی نبالید پلی کنی هر دفعهه چون داغون میشی بچه دارم مال خودمه حضتنتش ولیی چزور تربیتش کنم بی پدر چطور بگم من چرا از بابات جدا شدم 

2706