2733
2739

[QUOTE=149302214]سلام دوست عزیز  متاسفانه کاربر می می ناز چند سال پیش به رحمت خدا رفتن ،ان شاا... دوستتون سلامت ...[/QU

ای وای چقد متاسف شدم 😌 انشالله روحشون قرین رحمت الهی باشه از شما دوست عزیز هم بابت پاسخگویی تون ممنونم _متشکر

دوستای گلم اسم کاربریم و هرچی زدم سایت قبول نکرد مجبورشدم نصفی از اسم خودم و نصفی از اسم پسرم رو بزارم سمیرا هستم مامان سبحان😊خوشحالم که هستین❤عزیزان به اینکه  سوره واقعه  چطوری میتونه  روزی رو زیاد کنه کاری نداشته باشین شما فقط هر شب یه بار بخونینش💕حدیث داریم اگر کسی نماز شب بخونه و روز بگه من گرسنه ام شما باور نکنید 💖راستی عزیزانم لطفا درخواست دوستی ندین ممنون میشم🙏
نه لپ گلی جون ...اشتباه نکن . مصبمون دراومد . کدوم آرامش . صد بار بیشتر کم آوردیم . رمز ما عشقمون بو ...

سلام عزیزم موقع نزدیکی همسرم سینه م فشار بده شیر در میاد پرولاکتین دادم. خئب بود، اما این چند روز دس راستم درئ میکنه پستونمم سنگین ممکنه سرطان باش

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادر یکی از دوستامم بنده خدا سرطان داشت خیلی روحیه شو باخته بود بنده خدا 

کلی این دکتر اون دکتر رفت ولی فایده نداشت همه میگفتن باید سینه شو دربیارن

ولی یادمه رفت پیش خانم دکتر ناهید نفیسی برام عمل عمل لامپکتومی انجام داد سینه هاشو نگه داشت براش . الان سرطانشم خوب خوب شده 

خیلی براش خوشحالم 

2731
2738
عزیزم شما نتیجه سینه تون چی شد 

سلام عزیزم رفتم سونو گف چیزی نیس

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه
خداروشکر.راستی سونو همیشه سونو فلوشیپ پستان برو.

ممنون گل

فلوشیپ پستان یعنی چی

یعنی تخصص شون تو اون زمینه بالاتر از بقیه س دکتر  .سونوگرافی که فلوشیپ پستان باشه دقیق تر سونو ...

خوزستان فک نکنم باش

2706