2737
2734
دلم واسه همه تنگ شده بود . خدا رو شکر دوماه از عملم گذشته بلاخره اومدم نینی سایت حالا میتونم تایپ کنم. اینجام تا روی ماه همه رو ببوسم و بگم در خدمتم اگه میخواهید درمورد سرطان سینه اطلاعات منو داشته باشید آماده ام . در ضمن نوشتن وبلاگم را هم از امروز شروع کردم امیدوارم دینم را به دوستیها و مهربونیهای شما عزیزان ادا کنم .
خدایا ... خودت رو از من نگیر ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وایییییییییییییییییییییییییییییی کجایی تو دختر............خیلی به فکرت بودم...
همونطور که بهت قول دادم رفتم حرم اقا وبرات دعا کردم...................خداروشکر خوبی...همسرت مهربونت ...بچه ها خوبن؟؟
2738
سلام
بهت تبریک میگم که انقدر قوی هستی عزیزم
خدا رو شکر میکنم که دوباره سلامتیت رو بهت برگردوند
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﻣﺜﻞ ﮔﻨﺪﻣﻨﺪ ، ﯾﻌﻨﯽ ﯾﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﺮﮐﺖ ﻭ ﻧﻌﻤﺖ ، ﻧﺒﻮﺩﻧﺸﺎﻥ ﻗﺤﻄﯽ ﻭ ﮔﺮﺳﻨﮕﯽ ﻭ ﻣﻦ ﭼﻪ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻢ ﮐﻪ ﺯﺭﺩﯼ ﺧﻮﺷﻪ ﻫﺎﯼ ﮔﻨﺪﻡ ﺩﺭ ﺍﻃﺮﺍﻓﻢ ﻣﻮﺝ ﻣﯿﺰﻧﺪ
خدا رو صد هزار مرتبه شکر
با تمام وجودم بهت تبریک میگم. انشالله تا سالیان دراز سایه ات بالای سر بچه هات باشه
ای قوم به حج رفته کجائید کجائید....معشوق همینجاست بیائید بیائید معشوق تو همسایه و دیوار به دیوار ...در بادیه سرگشته شما در چه هوائید
سلام میمی ناز عزیز خیلی خوشحال شدم که سلامتی تو بدست آوردی
راستی علایمت چی چجوری فهمیدی ؟؟؟؟؟
اگه ناراحتت میکنه میتونی نگیاااااااااااااااا
همسرم، پسرم، تمام ثروت و دارایی و هست و نیست منید! چشم بد ازتون دور عشقای من😍
ممنون همه هستم . سلامتی نعمتیه که لنگه اش پیدا نمیشه . امید وارم خداوند این نعمت رو به همه شما عزیزانم و همهی عزیزانتون ببخشه . سلامتی احساس امنیتی بهت میده که به مرور به اون عادت میکنی تا هست قدرش رو باید تموم کمال دونست.
خدایا ... خودت رو از من نگیر ...
2706