2737
2734
سلام دوستان خوبین
من این تاپیک رو راه اندازی کردم که نظرات شما رو در مورد فرزند خواندگی بدونم . میشه لطف کنیین و کمکم کنید که اطلاعات بیشتری در این زمینه پیدا کنم.

البته شاید برای من خیلی زود باشم که بخوام در مورد این قضیه فکر کنم اخه ما هنوز 8 ماهه که نی نی می خواهیم و الان متاسفانه بعد از دوبار آزمایش اسپرم شوهرم خیلی ضعیف هست ......... سه ماه پشت سرهم دارو استفاده کرده ولی متاسفانه توی آزمایش هفته پیشش هیچ تغییری اتفاق نیفته حتی یک درصد هم پیشرفت نداشته............

اما مهمترین دغدغه ای که من دارم اینه که میگم چرا اینهایی که می رن از روشهای مختلف مثل ای یو ای و میکرو و .... باردار میشن چرا نمی یان به جای این کارهای وقت گیر و پرهزینه یه بچه رو به سرپرستی قبول کنند که هم یه کار خیلی بزرگ و ثواب انجام بدهند و هم به نیاز به محبت یه بچه بی گناه و معصوم پاسخ بدن و هم خودشون ..........

نمی دونم ذهنم خیلی پر از سوال هست و هیچ اطلاعاتی هم در این زمینه ندارم ............

می خواستم شما دوستان اگه نظری دارین یه راهنمایی بکنید آیا اگه اطلاعات و یه تجربه ای توی این زمینه از دوستان و اقوام دارید اینجا بنویسید تا بقیه هم نظر بدن و به یه جمع بندی برسیم ............

فقط تو رو خدا نگین که این بچه ها حروم زاده و غیر شرعی و غیرقانونی هستن به هر حال اونا هم حق حیات و زندگی و مهر و محبت دارن اخه اونا چه گناهی دارن که تا اخر عمر نمی توننن یه آغوش پر مهر و محبت و یه کانون خانوادگی گرم رو تجربه کنننن .............. مثلا اگه اونا بیان توی محیط خانوادگی شما و توی اون محیط با خدا و نماز و قرآن و دعا آشنا بشن یا از همون دوران سه یا چهار سالگی همشون توی مساجد و هیییت و دعا باشن نمی تونن که یه بچه صالح و با ایمان بشن ........... اینو می گم چون جو خانوادگی ما خدا رو شکر خیلی مذهبی و خوب هست و فکر می کنم می تونم با کمک خدا یه بچه مومن و با ایمان تربیت کنم ............

نمی دونم واقعا ............ نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟

لطفا راهنمایی کنین یا اگه مورد این جورری توی خانواده یا اقوامتون بوده بگین ممنون میشم
فعلا خداحافظ
درشـت بـنـویـس بـلنـد بـخـوان

تــقـــــوا چـیـزی نیـسـت کـه بـا یـه تـق وا بـرود
سئوال من از تو اینه

خوب خودت که انقدر با ایمان ومعتقدی جرا صبر میکنی

من خودم جرعت همجنین مسعولیت سختی رو ندارم
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببین خانومی هنوز زوده که به این چیزا فکر کنی تازه 8 ماهه اقدام کردی ما یکی از آشناهامون همه دکترا بهش گفته بودن که بچه دار نمیشه هر دکتری هم که بگی رفته بود ولی الان 2 تا دختر ماه داره که طبیعی باردار شده
اره درسته خودمم می دونم ولی می خوام فکرم رو متمرکز کنم چون مطمئن هستم که اگه طبیعی باردار نشم دنبال این کارها ای یو ای و میکرو نمی رم ............ البته نمی گم کار خوبی نیست یا بده ولی من اصلا دوست ندارم و ترجیح می دم که به جای اینکار ها یه بچه رو به سرپرستی قبول کنم مگر اینکه مشکل خیلی بزرگی داشته باشه یا دوستان یه چیزهایی بگن که کلا منصرفم کنن

2738
ببین کارت قشنگه ولی ببین میتونی بچه ای رو که مال تو نیست مثل بچه خودت دوست داشته باشی /میتونی وقتی از دستش عصبانی شدی مثل بچه خودت باهاش رفتار کنی /و.... اینا خیلی مهمه به نظر من اگه فکر میکنی میتونی و واقعا با بچه خودت فرقی نداره چه مشکلی داره اینکار رو بکن
مرسی عزیزم اره مطمئنن ام که می تونم حتی شاید بتونم اونو رو بیشتر هم دوست داشته باشم اخه دلم براش می سوزه که هم چین سرنوشت بدی داشته و شاید اصلا دلم نیاد دعواش کنم سعی می کنم خیلی خیلی بیشتر بهش محبت کنم تا هیچ وقت کمبود محبت احساس نکنه

به نظرت مشکل دیگه ای پیش نمی یاد ؟؟؟؟؟؟ چیزهای دیگه؟؟؟؟؟؟

به نظر من بهترین تصمیم رو گرفتی، یکی از اقوام ما هست که چندین ساله بچه دار نمیشه البته باردار میشه اما تا سه ماه بیشتر نمیتونه بچشو نگه داره و بچش رو سقط میکنه به نظر من اگه به جای این همه هزینه و وقت تلف کردن میرفتن یه بچه واسه خودشون میاوردن خیلی بهتر بود، الان دیگه سنشون داره میره بالا و هنوز امید بچه دار شدن دارن
البته شما تازه اول راهی و به این زودی نباید نا امید بشی اما به نظر من هر وقت تصمیم جدیت رو گرفتی حتی یک لحظه هم درنگ نکن چون قشنگترین کار ممکن رو داری انجام میدی
بودنش عادتیست مثله نفس کشیدن... خدا را میگویم... همیشه همراهت باشد
ببین یکی از آشنا های ما یه دختر بچه رو به فرزندی گرفته خیلی هم دوستش دارن دختر دیگه الان واسه خودش خانومی شده ولی خانوادش همش میترسن که از یکی بشنوه یا یه جوری بفهمه یعنی اظطراب دارن یه جوری
هانا جون بچه رو از کجا گرفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
می دونی شرایطش چی هست؟؟؟؟؟
البته خودم یه چیزهایی شنیدم مثلا اینکه باید خونه به نامش کنید و یا اینکه باید 5 سال بچه دار نشی و نامه پزشکی ببری و ...... ولی چیزهایی دیگه شما می دونین یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست دارم یه بار برم بهزیستی و بچه ها رو ببینم تا حالا یه بار هم نرفتم ........... به نظرت می زارن برم با بچه ها صحبت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

2706