2737
2739
عنوان

قانون جذب 🤗

144 بازدید | 33 پست

کیا با قانون جذب به همچی رسیدن . من با قانون جذب به بدختی رسیدم به بی اعتماد بنفسی به کسس تبدیل شدم که به اون چیزی گه فکر میکرد ولی الان ۱ ساله وقتی باهاش اشنا شدم نه دیگه به چیز های بد فکر میکنم نه دیگه اون هارو به دیکران انتقال میدم  دوستان نی نی سایتی بیایم تصمیم بگیریم که اگر به چیز های بد فک کنیم اون اتفاق میافته تو زندگی برامون..... بیاین یه چیزی بگم که بفهمین که واقعا قانون جذب واقعیت داره . من همیشه فکر میکردم پسر داداشمم فوت شده فکر میکزدم بزرگ نمیشه  و همین شد تو ۳ سالگی فوت شد 😢 دقیقا ۳ سال پیش . این اتفاف برام افتاد ولی درس نگرفتم تا اینکه از همسرم جدا شدم چون از مدقعی ازدواج گردم فقط به این فکر میکردم زندگی من نافرجامه و دوام نداره بله اتفاق افتاد و من جدا شدم و تصمیم گرفتم که هیچ موقع به چیز هایی که بده فکر نکنم تا راحت تر زندگی کنم و خواسته هامو قشنگ به خدا بگم . من دنبال پر بازدیدی هم نیستم عزیزان🤗

خدایا تویی یاور تویی همدم تویی مهربان از مادر  😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
     منم از قانون جذب نتیجه گرفتم ولی این روزا زیاد حالم خوب نیست    

چرا حالت خوب نیست عزیزم بگو حالم خوبه نگو حالن بده پاشو برو یه دوش بگیررر بگو من عالیم🙂😋

چرا حالت خوب نیست عزیزم بگو حالم خوبه نگو حالن بده پاشو برو یه دوش بگیررر بگو من عالیم🙂😋

میدونی عزیزم خیلی سر درگمم

گیج ام از اینده میترسم این چند روز فقط بغض و گریه بوده برای من با این که اتفاق خاص و بدی هم نیفتاده عشقم نیست کار داره خیلی کم هست که حرف بزنیم هی دل تنگ میشم هی فکرهایی زیادی می کنم خیلی سردرگمم  

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
بابا خیلی سخته با وجود مشکلات بخوای به چیزای خوب فک کنی و حالتو خوب نگه داری😑

ارههه حق با توعه خیلی سخته ولی به چیز خوب فکر کنی خدا میگه ببین بندم چقدر خوشحاله که که منو داره پس منم تنهاش نمیذارم

2740
میدونی عزیزم خیلی سر درگمم گیج ام از اینده میترسم این چند روز فقط بغض و گریه بوده برای من با این که ...

فکر هایی چی مبگنی به چیزای بد فکر کن ترو خدااا من تجربه کردم بخدااا نکن اینجوری مثلا فک کن شوهرت کارش درست شده داره بغلت ت کرده دارین با هم حرف میزنید

عزيزم عمر دست خداست به فكر شما ربطى نداره 

درسته عمر دست خداست ولی چه بهتر ما فکر کنیم به چیز هایی خوب و بگیم خدا وجود داره ولذت میببره که ما بنده هاشین و مارو دست داره خدا میفرمایند نمک غدا هاتون  رو از من بخواین و کم نخواین وپس زیاد بخواین لز خدا و به چیز هایی عالی فکر کنید

شما به جدايى فكر كردى فكرت روو رفتارت تاثير گذاشت 

ما بايد باورامونو عوض كنيم 

خدا بد مارو نمى خواد همه چيزو به افكار ربط نديم 

خدا قدرت فكر كردن داده به ادم  كه باهاش خوب تصميم بگيره

خيليا مثل شما جدا شدن ولى فكرشون اين بوده كه تا ابد باهمن

خيليا فكر  مردن كسيو نمى كنن ولى اطرافيانشون فوت مى كنن

عمر و تولد تنها چيزيه كه دست ماها نيست 

بقيش با تصميم و رفتار ماست

مثبت فكر كردن عاليه 

ولى منفى فكر كردن ارامش روحيتونو فقط مى گيره

توصيه مى كنم 

كليپاى دكتر هلاكوييرو حتما ببينيد نظرتون راجب قانون جذب عوض مى شه

وا ای عزیزم خونه مون ساس افتاد سمپاشی کردم چند روزه خبری نیس اما همش میگم شاید باز پیداشون شه انشالل ...

🙄نمیاد بابا

درسته عمر دست خداست ولی چه بهتر ما فکر کنیم به چیز هایی خوب و بگیم خدا وجود داره ولذت میببره که ما ب ...

صد البته عزيزم

ولى با فكر ما كسى نمى ميره 

خودتو اذيت نكن عزيز دلم