2737
2734
عنوان

سابقه نداشته نیاد خونه 😞😞😞

269 بازدید | 44 پست

دیروز شوهرم باید ساعت ۷ میومد خونه ولی نیومد یهو پیام داد ک امشب باید بمونم شرکت کار دارم ،منم خیلی سین جینش نکردم و گفتم باشه ولی خب بازم نگران بودم ک چرا نمیخواد بیاد بعد فردا صبح با کلی سوال ک تو ذهنم بود پیام دادم و گفتم کارتو انجام دادی؟کارت چی بود مگه یهو گفت کاری نداشتم ک ،گفتم وا یعنی دروغ گفتی بهم ،گفتش نه فقط یکم ب تنهایی نیاز داشتم. گفتم مگه از من ناراحتی؟گفت نه ،شب قبلش ک از سرکار اومده بود من چووون خیییلی خسته بودم همش داشتم غر میزدم سربچه ها و خیلی عصبی بودم ،اون پای تی وی نشسته بود ،من گفتم خستم میرم میخوابم ،شاید از من بخاطر این رفتارام خستس😞 ولی خب کی منو درک کنه منم تو شهر غریب گیرافتادم با دو تا بچه ،صبح زود پامیشم بچه رو خودم میبرم مدرسه یکیو میبرم مهد ،بعد میام نهار درست میکنم وکارای خونه هیچکسم نیس کمکم کنه ،الانم ک مدرسه شروع شده کارام صدبرابرشده ،ظهر بعد نهار با اینکه خوابم میاد باید بشینم پای درس ومشق دخترم و بهش یاد بدم ،دیگه وقتی اون میاد دیگه نا ندارم دیگه کی وقت کنم به شوهر برسم اخه ،خیلی سخته😓😞 ،چند دقیقه پیش پیام داده امشبم نمیام تو خسته ای زود بخواب استراحت کن ...🤦‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مگه همه خانوما یکی رو دارن بهشون کمک بده؟؟؟؟؟

خب همه همینن دیگه کاراشونو خودشون میکنن

اون بیچاره از سرکار میاد خسته س لهه توقع روی خوش داره نه غرغر و اعصاب خوردی

ماها که شاغلیم درک میکنیم مردا چه حالی دارن وقتی غروب خسته و داغون بعد سروکله زدن به صدنفر میرسن خونه

کار درست رو لیموشیرین میکنه،دیر سین کنی یه کاری میکنه اصلا دیگه طرفشم نری  
2740
اشکال نداله، از تدریس دختلت کم کن به شوهلت برس. ماها که دکتلا دالیم هیچ کس بهمون مشق نگفت یا یاد ندا ...

😳چرا "ر" و "ل" میگی🤔

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
یا خدا دکتلا دالی؟؟؟😒😒😒

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂مردم

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
یا خدا دکتلا دالی؟؟؟😒😒😒

چشام اشك زد😂😂😂😂😂

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/