2737
2734
عنوان

سابقه نداشته نیاد خونه 😞😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه همه خانوما یکی رو دارن بهشون کمک بده؟؟؟؟؟ خب همه همینن دیگه کاراشونو خودشون میکنن اون بیچاره ا ...

عزیزم خانمی هم که تو خونست احتیاج به حمایت و کمک داره همکاری خوبه نه اینکه آقا ببینه زنش بی حوصله است نیاد خونه

2728
اشکال نداله، از تدریس دختلت کم کن به شوهلت برس. ماها که دکتلا دالیم هیچ کس بهمون مشق نگفت یا یاد ندا ...

عاشقتم😂😂😂😂😂😂

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

اینجور ک خیلی بد هست فاصله میفته بینتون..تو هم بگو نه خسته نیستم بیا امشب کارت دارم..بعد باهاش صحب همینارو بگو بهش نذار فاصلتون زیاد بشه

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  
2740
خخخخخخخخخ منم 

دكتلاي چي دالي عزيزم؟؟؟؟؟

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
جنتیک دالم!! البته دو ماه دیگه از لسالم دفاع میکنم و واقعنی دکتل میشم!

خوبه موفق باشي😂