2737
2734
عنوان

کسی از تفسیر قران سر در میاره؟

160 بازدید | 8 پست

ب نیت اینکه اینماه خدا بهم لطف کرده باردار هستم یا نه یه خانم برام قران باز کردن...تفسیرشو نمیدونم خودشون گفتن باردار میشم اما تیلی باید احتیاط کنم کسی نمیدونه؟آیه ۸۰تا۸۱سوره طه اومده بوده 

همه دنیام همسرم 💙💜جونم مامانم🌸عمرم بابام😘قلبم داد‌اش و ابجیم💝💝💝خدایا حکمتتو شکــــــــــر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شما باید سرکتاب باز کنی

استخاره رو برای انجام کاری میگیرن

ثانیا وقتی شما چند هفته بعد متوجه بارداریت میشه سرکتاب باز کردن واقعا بی مورد هست

میشه بگی باردارم و در مورد سرنوشتش میخام قران باز کنم

ببین بخدا توکل کن،ذکر بگو و بهش امید و ایمان داشته باش

فکرتم درگیر نکن،،مطمئن باش بهترینها در انتظارت هست

اگر باردار شدی یا در مورد زندگی خودت خواستی واست سرکتاب باز میکنم،درضمن سرکتاب یک یا دو آیه نیست،،خبر ازآینده و گذشتت میده و بیشتر از دوخط هست

2731
البته اسخاره برای این کارها نیست در این صفحه آیه ولایت اومده خیلی خوبه،انی لغفار لمن تاب و عمل صالح ...

وای خدایا ینی میشه قربون بزرگی خدا برم

همه دنیام همسرم 💙💜جونم مامانم🌸عمرم بابام😘قلبم داد‌اش و ابجیم💝💝💝خدایا حکمتتو شکــــــــــر 
عزیزم شما باید سرکتاب باز کنی استخاره رو برای انجام کاری میگیرن ثانیا وقتی شما چند هفته بعد ...

من خیلی دل شکستم خیلی ۸ماهه با بهترین فولیکولا باردار نشدم جرئت بیبی چک زدن ندارم ینی تا باردار نشم نمیشه باز کرد؟؟؟؟

من خیلی دل شکستم خیلی ۸ماهه با بهترین فولیکولا باردار نشدم جرئت بیبی چک زدن ندارم ینی تا باردار نشم ...

پس اون مادری که سال هاست منتظره که باردار شه الان چی باید بگه؟؟؟

صبور باش ...مشکلت تنبلی تخمدان هست؟؟؟آمپول های زیرجلدی تا حالا زدی؟؟؟

پس اون مادری که سال هاست منتظره که باردار شه الان چی باید بگه؟؟؟ صبور باش ...مشکلت تنبلی تخمدان ...

خدا به همه صبر بده اره تنبلی تخمدان.زدم امپول با فولیکول خوب نشد یک ببار

2740