2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب باید رعایت کنی غذا خوردنتو مطمینا خوراکی هایی میخوری که باعث میشه یوبس بشه 

الان برو یه قاشق روغن زیتون بیار بگیر رو گاز تا ولرم بشه (ولرم )

بعد لخت ش کن اول روغن و رو دستت بریز ماساز بده دورانی چهار انگشت بالای نااااااف به طرف عقربه ساعت ماساژ بده خوب ماساژ بده بچمو فشار ندی زیاد

یه مقدار فشار بسه

بعد 1قاشق عرق نعنا بهش بده

دمه دمبشو روغن زیتون بزنپ

حواست به غذاهات باشه بچه اذیت میشه اینطوری

ماساژ شکم با روغن زیتون جهت عقربه ساعت

و شیاف گلیسرین 

مخصوص نوزاد وکودکه تو خونه داشته باش 

بزار تو دریخچال

زیاد استفاده نکن چون ممکنه تنبلی بیاره فقط برای مواقع ضروری 

خیلی مؤثر ه

درضمن میتونی گوش پاک کن با کره ذوب شده زیاد اغشته کن  بزن در مقعدش 

تحریکش میکنه موثره

کاملا طبیعیه اصلا نگران نباش فقط دور  نافش با روغن اروم ماساژ دورانی بده ولی تا یه هفته هم طب ...

همین درسته منم اومدم همین رو بگم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2740
من دقیقا جمله ی دکتر اطفال دخترم گفتم

دکتر پسر منم دقیقا اینی که من گفتم و بهم گفت من سر این یبوست پسرم داستانها داشتم هر روز میبردمش پیش دکتر آخر سر گفت دلت میخواد بچتو بستری کنم و اینو گفت

😎😎😎