2733
2739
عنوان

بارداری بعد سقط

169 بازدید | 15 پست

سلام دوستان

من تو یازده هفته سقط کردم و بچه بدون هیچ علائم سقطی تو دلم مرده بود و مجبور به سقط شدم

دکترم گفته نیازی نیست سه ماه صبر کنم و اقدام کنم

کیا بعد سقط زود حامله شدندو بچشون سالم موند؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر زود ب منکه گفت یه سال بصبر چون بدنت امادگی کافی نداره

من که دو ماه پیش سقط کردم گفتن دیگه کمتر میگن سه ماه یا بیشتر صبر کن چون بارداری خیلی کم شده و ریسکش بالاس و نازایی و سقط خیلی زیاد شده

کورتاژم که کردم میگن رحمت پاکسازی شده

نمی‌دونم والا هر دکتری نظریع خاصی داره ادم میمونه چه کنه

2728
من بعد 6 ماه باردارشدم. خداروشکر سالمه. بنظرم یه 2 3 ماه صبر کن به خودت برس تقویت کن خودتو بعد بارد ...

خداروشکر عزیزم

واسه منم دعا کن

دلم میسوزه بچه سالم بود و مرد 

من که دو ماه پیش سقط کردم گفتن دیگه کمتر میگن سه ماه یا بیشتر صبر کن چون بارداری خیلی کم شده و ریسکش ...

شاید شرایط شما با من فرق داره گلم الهی بحق این شب زودی صاحب نی نی سالم بشی 

دخمل مامان پسمل مامان عاشقتونم نفسای مامان  
من بعد 6 ماه باردارشدم. خداروشکر سالمه. بنظرم یه 2 3 ماه صبر کن به خودت برس تقویت کن خودتو بعد بارد ...

چند هفتگی سقط داشتید؟

علتش مشخص شد؟!

چه ازمایشاتی دادید

جنین من تو ۶ هفته رشدش متوقف شد یکسال گذشته و تازه اقدام کردم هیچ ازمایش ژنتیکی خودم یا همسرم ندادیم ینی دکترم لزومی ندید خیلی استرس دارم مجدد تکرار شه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
شاید شرایط شما با من فرق داره گلم الهی بحق این شب زودی صاحب نی نی سالم بشی 

ممنون عزیزم

انشالله 

انشالله همه منتظرا دامنشون سبز بشه و خدا در رحمتشو برامون باز کنه

2738

دکتر به منم گفت نیاز نیست صبررکنی.بعد پریود اولت اقدام کن.منم ان شاالله میخوام اقدام کنم.به دکتر گفتم ازمایشا رو بنویسه برام علی رغم اینکه دکتر گفت نیازی نیست ولی دلم نمیخواد یه بار دیگه اتفاق بیفته.بنظرم شماهم ازمایشا رو انچام بدین.البته هنوز نرفتم، هزینشم بالاست ولی فکر کنم ارزش تکرار نشدنو داره.چون من خیلی به هم ریختم

خداروشکر عزیزم واسه منم دعا کن دلم میسوزه بچه سالم بود و مرد 

ببین عزیزم اگه بدنیا میومد شاید مشکل دار میشد.

غصه نخور. انشالله بزودی یه بارداری سالم و اغوشت گرم بشه از وجود بچت.

😍😍😍😍😍
چند هفتگی سقط داشتید؟ علتش مشخص شد؟! چه ازمایشاتی دادید جنین من تو ۶ هفته رشدش متوقف شد یکسال گذش ...

من 8 هفته سقط داشتم.

ما ناباروری داشتیم.شوهرم واریکسل داشت عمل کرد.2 سال طول کشید تا باردار شدم اونم گفتن پوچه و سقط شد خودبه خود.

ازمایش بعدش هم انجام دادم هیچ مشکلی نداشتم.

دکترم گفت خودت سالمی. بخاطر ضعیف بودن اسپرم اینجوری شده.

شما هم توکلت به خدا باشه. ناامید نباش. فقط استرس نداشته باش.

😍😍😍😍😍
ببین عزیزم اگه بدنیا میومد شاید مشکل دار میشد. غصه نخور. انشالله بزودی یه بارداری سالم و اغوشت گرم ...

امید به خدا

انشالله بعدیم به زودی سالم باشه و سالم بمونه برام 

2706