2733
2734
عنوان

دارو گیاهی برای بارداری تو کرمانشاه

12309 بازدید | 26 پست

سلام .خانمها شنیدم تو کرمانشاه یه دارو گیاهی هست یه اقای مسنیه که برای باردار شدن خیلی داروهای عالی میده و جواب میده .کسی هست رفته باشه پیشش و نتیجه گرفته باشه؟؟؟؟؟؟ خودم مریض دکتر چوبسازم ۳ دوره دارو گرفتم ولی فعلا نتیجه نگرفتم .نمی دونم به نظرتون برم پیش دارو گیاهی؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من کرمانشاهی هستم یه ماما بهت معرفی میکنم کارش خیلی خیلی عالیه

منکه خودم ازش نتیجه گرفتم

یعنی  با دارو بدون اینکه هی آزمایش اضافی و خرج اضافی رو دستت بذاره باعث میشه انشاالله باردار شی

2728

اگه مشگل خاصی نداری عزیزم مرغ وتخم مرغ واصلا از سبد غذاییت به کل حذف کن میوه مخصوصا پرتغال دیگه کم کم فصلشم هست بخور امیدوارم بزودی حامله بشی واسه منم دعاکن

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
عزیزم من کرمانشاهی هستم یه ماما بهت معرفی میکنم کارش خیلی خیلی عالیه منکه خودم ازش نتیجه گرفتم یعن ...

اسمش؟

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2740

من دو بار سقط داشتم .دوتاشم زیر ۳ ماه بود.قلبش تشکیل نمیشد مجبور میشدم سقط کنم.بعد از ازمایش فهمیدم لوپوس دارم همون باعث سقطم شده البته خوشبختانه خیلی زود فهمیدم و بدنم فقط درگیرش نشده ولی بدبختانه باعث سقط شد .الان دارو می خورم اما دیگه حدود یکساله اقدام میکنم باردار نمیشم.سایز فولیهام بین ۲۰ تا ۲۴ و کیست هم ندارم

من دو بار سقط داشتم .دوتاشم زیر ۳ ماه بود.قلبش تشکیل نمیشد مجبور میشدم سقط کنم.بعد از ازمایش فهمیدم ...

خوب شاید لوله هات گرفتگی دارن یا اینکه اسپرم های شوهرت ضعیفن

برو عکس رنگی بگیر که اگر گرفتگی هم داری برطرف شه

من دو بار سقط داشتم .دوتاشم زیر ۳ ماه بود.قلبش تشکیل نمیشد مجبور میشدم سقط کنم.بعد از ازمایش فهمیدم ...

لوپوس همون که پوسته پوسته میشه بدن

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
عزیزم من کرمانشاهی هستم یه ماما بهت معرفی میکنم کارش خیلی خیلی عالیه منکه خودم ازش نتیجه گرفتم یعن ...

ممنون از لطفت .فقط من کرمانشاهی نیستم میشه لطف کنین اسم و ادرس دقیقش رو و اگه شماره تماسشون هم دارین بهم بدین

2706