2752
2734
عنوان

چه فکرای عجیبی تو بچگی میکردید؟!😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 925 بازدید | 82 پست

یه کارتون بود شخصیتش اسمش هوهو خان بود که باد بوداا

من فکر میکردم خدا اون شکلیه

تنها برگهایی به زمین می افتند که برای لحظه ای رقص در باد،ساقه ی خود را فراموش میکنند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم 😍 یالا فک کن بگو😂

چیزی نمیرسه😀😀😂😂😂

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
بگو بخندیم تو که از دست رفتی دیگه😂😂😂😂

فک میکردم بچه از ناف میاد😂

فک میکردم زن و مرد که زیر یه سقف برن بچه دار میشن

خدا منو ببخشه هر مردی میومد خونمون میگفتم نکنه نی نی دار بشم😂

2731

منم فکر میکردم گوزن و آهو زن و شوهرند...

در انتظار نی نی...هرکسی امضام را خوند واسم دعا کنه منم مامان بشم😭بلاخره منم مامان شدم،۹اسفند جواب تست مثبت شد،خدایا شکرت❤️❤️❤️دکترم بهم گفته ۵ فروردین بیا واسه شنیدن صدای قلبش...خداجونم کمک کن صدای قلبش را بشنوم و آروم بگیرم🥺 ...الهی من قربونش بشم، کنجد مامان را❤️🤗الهی من قربونت بشم ۵فروردین ساعت۲و ۱۰ دقیقه بود که صدای تالاپ تالاپ قلبش را شنیدم...خدایا هزار مرتبه شکر .....۳۰فروردین سونوnt انجام دادم و دکتر گفت سالمه سالمه و تو دلیم ی دختر👸 خوشگله...خدایا بابت نعمتی که بهم دادی هزار مرتبه شکرت،انشاءالله هرکسی منتظره هرچی زودتر همه این حال و روزها را مثل من ببینه و لذت ببره❤️
😂😂دست خونیییی ها هاها😈👻😂 من میترسم مار بیاد

نخند خب ترسناکه دیگه😭😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
منم فکر میکردم گوزن و آهو زن و شوهرند...

مگه نیستن؟😅😂😂😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
يا توي دسشويي سوالاي مذهبي ميومد تو ذهنم احساس گناه ميكردم😂😂

من هنوزم همین احساسو دارم😂😂

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
من فک میکردم همه عاشقه منن😂😂😂😂از بس بهم گفته بودن خوشگلم هرجا میرفتم فک میکردم دارن منو میدزدن، ...

😂😂😂وای همه ازین توهما داشتیم من که گلزار و مصطفی زمانی و ارگ زن مهد کودکمون به کل شوهر حساب میکردم کلا هم ریزه و نیم وجب بودم با 6 سال سن 60 متر زبون😂

فکر میکردم خدا اقاس.فکرمیکردم  اگر طرف عروسی کنه باپوشیدن لباس عروسه ک بچدارمیشه .فکر میکردم مکه فقط خارجه.خیال میکردم شب ناخون بگیریم میمیریم یاناخون بخوریم تودلمون سبزمیشه 

خلایق هر چه لایق👌
مگه نیستن؟😅😂😂😅

چرا هستند اما از هم طلاق گرفتند  

در انتظار نی نی...هرکسی امضام را خوند واسم دعا کنه منم مامان بشم😭بلاخره منم مامان شدم،۹اسفند جواب تست مثبت شد،خدایا شکرت❤️❤️❤️دکترم بهم گفته ۵ فروردین بیا واسه شنیدن صدای قلبش...خداجونم کمک کن صدای قلبش را بشنوم و آروم بگیرم🥺 ...الهی من قربونش بشم، کنجد مامان را❤️🤗الهی من قربونت بشم ۵فروردین ساعت۲و ۱۰ دقیقه بود که صدای تالاپ تالاپ قلبش را شنیدم...خدایا هزار مرتبه شکر .....۳۰فروردین سونوnt انجام دادم و دکتر گفت سالمه سالمه و تو دلیم ی دختر👸 خوشگله...خدایا بابت نعمتی که بهم دادی هزار مرتبه شکرت،انشاءالله هرکسی منتظره هرچی زودتر همه این حال و روزها را مثل من ببینه و لذت ببره❤️