2733
2739
عنوان

چه فکرای عجیبی تو بچگی میکردید؟!😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 917 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واي نام كاربريت و ديدم گشنم شد

😀❣

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

فک میکردم گوزن شوهره آهوئه🤣 اخه لامصبا خیلی بهم میان☹

یا فک میکردم خر پسرخاله ی اسبه😐😐😐😐😐

فک‌میکردم خدا یه پیرزن نورانیه ک موهاشم بلنده سفیده.

فک میکردم میشه رو ابرها نشست یا دست زد بهشون مثل پنبه.

توی دستشویی هم ک چیزای مذهبی یادم میومد انقد از خدا معذرت خواهی میکردم🤣

یا با این دستبند سبز پارچه ای ها که میدن توی عاشورا میرفتم دستشویی انقد زجر میکشیدم زود بیام بیرون درش بیارم😂😂

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
2731

فک میکردم هر وقت باد میاد خدا فوت کرده یا وقتی بارون میاد خدا فین کرده 

مث اسکلا با عروسکام حرف میزدم بعد گوشیمو نزدیک دهنشون میکردم میگفتم چی مامانی؟بلند بگو هیچکی نیس اینجا 

بعد پوشک عروسکمو عوض میکردم میگفتم پیف پیف چ بو میدی

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

منم فکرمیکردم  خانوما عروس میشن میرن دستشویی یهو بچه میوفته باید بگیریمش بادست که تو سنگ توالت نیوفته،،تودستشویی فکرا مذهبی میخاست بیاد ب ذهنم چقد بخودم فحش میدادم خخ یا دبستان بودم مامانم هرماه کادومیورد منم فکرمیکردم معلمم بهم کادو داده همیشه توکلاس معلم میگفت من توخونه هاتون دوربین دارم میبینم شمارو منم عین اسکلا ایقد اروم بودم توخونه  ک سرماه کادوبگیرم 

2740