2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اول باید با سرلاک برنجی شروع کنی. بعد میتونی سرلاک حریره بادام و سرلاک خرمایی رو هم امتحان کنی. من مارک نستله بهش میدادم ولی خیلی دوست نداشت و کلا همون برنجی رو ترجیح میداد ولی خیلی نمیخورد

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
2740

موز و سبوس برنج گندم حریره بادوم قلم پره سوپ مامانم اینارو بهم میداد مثل توپ گرد تپل سفید بودم نی نیمم به دنیا بیاد برنامش واسش همینه هر هفته ۳بار حریره بادوم بهم میداد تا ۲سالگی الان اسنتخونام محکم سفتن 

من میدادم رقیقش میکردم تو شیشه البته نه خیلی رقیقا سوراخه شیشه رو بزرگ کرده بودم یه شیشه بزرگ نه تا قاشق میریختم قاشق سر پر میخورد جای شام بعد ناهارم براش یه تیکه ماهیچی تو اب کم تو یه قابلمه خیلی کوچوله ی نوزادی مینداختم وقتی خوب میپخت سه تا قاشق برنج که از شب قبل خیس کرده بودم میریختم به یه سیبزمینی نگینی یه گوجه کوچولو وقتی میپخت میدادمش جای ناهار اون موقع ها بچه بود قشنگ میخورد تپل تپلم بود از وقتی  اما الان که چهار سالشه لاغره

😂😂😂😂 شکمو منم خودم شیر خشکی بودم خواهر و برادرم میگن همش سرلاکت و میدزدیدیم میخوردیم دله ها😄😄 ...

من بچه اولم

سرلاکای  اونارومیخوردم

درخواست دوستی=بلاک(  )                    باتچکر🤞
2706