2733
2734

نرو

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

اگر آقا بطلبند شوهرتون هم راضی میشند.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
قطعا...این شباگله میکنم به آقاچراپول مالایق خرج کردن توراهت نیست.؟؟؟😢😢😢😢😢😢

از اربعین نگم که هر سال این ایام که میشه بد میریزم بهم.

اما شما هم شریک باشید تو این راه.به کسی که تاحالا نرفته کمک کنید تا بره زیارت.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
از اربعین نگم که هر سال این ایام که میشه بد میریزم بهم. اما شما هم شریک باشید تو این راه.به کسی که ...

به اوناهم نمیده..همی الان 10میلیون نقد توخونه ست ولی میگه چون پول نیست نرفتم البته خودشومیگه فقط

شمانرفتید؟نمیرید؟

تا حالا سعادت نداشتم.

نه نمیرم.

2706