2733
2734

دوساله ازدواج كرديم،يك بار  فقط مسافرت دو نفره رفتيم اونم ماه عسلمون بود ك رفتيم مشهد اونم چاره نداشت وگرنه دوستش و زنشو با خودش مياورد،تازه دوستش اعتياد داره،ي بار ب من نگفته پاشو بريم باهم دور بزنيم همش ورد زبونش اسم دوستشو زنشه فقط با اونا ميريم بيرون با اونا ميريم مسافرت ،ازشون متنفرم😔از شوهرمم متنفرم،امشبم سر اونا باهم بحثمون شد.هر روز سر اونا بحث داريمو بيشتر وقتا كتكم ميخورم بخاطرشون😢

هيچوقت نشده بخاطر من مرخصي بگيره اما بخاطر اونا ١٢روز مرخصي گرفته برا آبان ك ببرتشون مشهد،بخدا ي هزار تومن پس انداز نداريم بس ك هر چي درمياره خرج دوستشو مسافراتشون ميكنه،من مراعات جيبشو ميكنم چيزي برا خودم نميخرم اما اون فقط ميكنه تو جيب دوستش

ديگ خسته شدم

براي دلم يه امن يجيب بخونيد لطفا🙏🏼

براچی دلیل چیه هست بچه داری

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به زن دوستت مشکوک نیستی 🤔

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔

از این به بعد مراعات نکن که تو خرج خونه هم بمونه بعد خودش میفهمه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2738

پس تو هم خرج کن و مراعات نکن

بیقرار توأم و در دل تنگم گله هاست ... آه و بیتاب شدن عادت کم حوصله هاست ... مثل عکس رخ مهتاب ک افتاده در آب ،،، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست،،،

برو به دوستش بگو دلم نمیخواد باهاتوت در ارتباط باشیم و لطفا رابطتتو با شوهرم بهم بزن و دعوتاش به مسافرتو قبول نکن

یا شوهرتو بکشون یه شهر دیگه زندگی کنین که به اینا نزدیک نباشین

شاید با دوستش برنامه دارن🤕

رفیقشم ک معتاده بدتر

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
2706