2737
2734
عنوان

شوهرم دوستش و زنشو به من ترجيح ميده😔چيكار كنم؟😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1150 بازدید | 67 پست
ن نيست مطمئنم،فقط خيلي دهن بينه  كلا ازيناس ك خانوادشو بزنه ب پاش فقط برا بقيه مهربون باشه

عزیزم این حجم از علاقه و رابطه مشکوکه بهتره دقت بیشتری کنی

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخش اسی اینو میگم ما یه مورد این مدلی اطرافمون بود

مشخص شد چشم مرده دنبال زن دوستشه خیلی خرجشون میکردولی زنه پاک بود فهمید نیت دوست شوهرشو دیگه رفت و امد نکردن

برای سلامتی دوقولوهام گل پسرم و گل دخترم صلوات بفرستین♥️
2731
براچی دلیل چیه هست بچه داری

ن ندارم دوساله اقدام كردم البته شهريور پارسال حامله شدم اما سقط شد الان ٨ماهه ك اقدام كردم اما خبري نيست

فردا و پس فردا موعدمه دعا كنيد حامله باشم 

بلكه بچه بياد دست از اينا بكشه

براي دلم يه امن يجيب بخونيد لطفا🙏🏼
خب تو مخالفت کن و بگو من نمیام  همراهیش نکن تو اینجور مسافرتها

ولله شوهراینومن دبدم خودش پامیشه با دوستشوزنش میره میگه ...لق استارتر

نمیاد که نمیاد به شخمم

فقط راهش اینا استارتر خرجاروزیادترکنه شوارش پول واسه تفذیح اون دوتامفت خور نداشته باشه

اونم شوهرش نفهمه ک از الکی استارتر خرج میتراشه یاپول بگیره یکمی خریدکنه یکم قایم کنه

ن ندارم دوساله اقدام كردم البته شهريور پارسال حامله شدم اما سقط شد الان ٨ماهه ك اقدام كردم اما خبري ...

تو هم الکی بگو من میخوام بادوستام برم بیرون همش افراط کن خودتویه زن رفیق باز جلوه بده

بذار حرصش دربیاد یکم حواسش بیادسمت تو

2740
شوهرت معتاده والسلام 

آجی گلم

بهتره اینقدر زود و با اطمینان حکم ندیم

شاید گفتن این حرفا ساده باشه ولی تاثیرش برای خواهرمون که داره طرح مشکل میکنه شدید باشه

عقاید من به خودم مربوطه و بس.
خدایا آدم تو نی نی سایت چیزای عجیب غریب میبینه  براچی خرج اونا میکنه خودت با اونا حرف بزن با ز ...

نميشه من ب شوهرم ميگم ازشون خوشم نمياد بيا با خواهرتو شوهرش ك پسر خوبيه اين همه نازتو ميكشه ميگه بيا بريم مسافرت بريم بيرون عصباني ميشه روزگارمو ميگيره

برم با دوستش حرف بزنم ك كلا سه طلاقم ميكنه

دوستشم ميدونه من ازش خوشم نميادا اما بازم دور شوهرمو گرفته 

تازه ادميه ك ميكَنه از شوهرم من از اين اخلاقش بيشتر بدم مياد

ن ندارم دوساله اقدام كردم البته شهريور پارسال حامله شدم اما سقط شد الان ٨ماهه ك اقدام كردم اما خبري ...

انشالله حامله ای

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
به زن دوستت مشکوک نیستی 🤔

ن اما هميشه ب شوهرم ميگم ك تو بخاطر زنشه ك دست ازشون نميكشي 

ميگه ايمانتو نده من بخاطر دوستم اين كارو ميكنم

از این به بعد مراعات نکن که تو خرج خونه هم بمونه بعد خودش میفهمه

اره همين كارو ميكنم از اين ب بعد

بايد ي حساب ديگ باز كنم برا خودمو پس انداز كنم چون هر وقت ١٠٠ يا ٢٠٠تومن ميريزم تو كارت خودم ب وسط ماه نكشيده بي پول ميشيم و شوهرم كارتمو ميگيره و خرجش ميكنه

2706