2733
2739
عنوان

نظرسنجي اسم لطفااااا شركت كنيد

253 بازدید | 10 پست

دوستان لطفا نظرتون رو ثبت كنين🌹🌹

تعداد رای : 26
نظرسنجی
فراز ( معني:اوج،خوشي )
6
23%
رادمهر (معني:بخشنده چون خورشيد)
17
65%
نيواد ( معني: شجاعت و دليري )
3
11%
خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
نیواد نزار ادم یاد کرم نیوا میوفته رادمهر هم که خیلی خز شده خیلی زیاده . ولی فراز شیکه 

نيوِ آ 

كجا

نيواد كجا

چطور يادش افتادي ؟ 😂

مرسي عزيزم كه شركت كردي 😘😘

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
نيوِ آ  كجا نيواد كجا چطور يادش افتادي ؟ 😂 مرسي عزيزم كه شركت كردي 😘😘

فدات شم‌میدونی تو مهد دیدم به کیان میگن ژیان واسه همین حساس شدم ببخشید قصد ناراحت کردنتونووو نداشتم

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
2740
فدات شم‌میدونی تو مهد دیدم به کیان میگن ژیان واسه همین حساس شدم ببخشید قصد ناراحت کردنتونووو نداشتم

نه ناراحت نشدم 😊 اتفاقا خوبه آدم بدونه هر اسمي چي تداعي ميكنه واسه شنونده فقط تعجب كردم كه اين به ذهنت رسيد 😂😂😘😘

توي مهد نيكان نداريد؟ ببينم اونم مسخره ميكنن؟