2737
2734
عنوان

جاری بی حیا

| مشاهده متن کامل بحث + 19984 بازدید | 193 پست
طرفدارای پوشش آزاد لطفا جواب این خانومو بدن ما هم فیض ببریم😐

برا من خیلی پیش اومده و واقعا واسم مهم نیس شوهرمم نگا کنه یا نکنه اصلا مهم نیس این چیزا برام

اینم بگم عاشق شوهرمم ولی اصلا این چیزا اذیتم نمیکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم کلا مدلش اونطوریه ک زن ک پوشش بد باشه خیلی معذب میشه ولی میگه نمیشه ک از برادرم دس بکشم من اصل ...

خب پ دوستان حدسم درست بود

اسی حساس شده رو هیکل جاریش

او نیمه ی من است...❤️
عزیزم خود استارتر نوشته من یقه ام باز اما با حیام. من طرفدار  چیزی نیستم اما این منطقی؟؟؟

منم عین خودت نمیفهمم این موضوعو.اگه کسی یقه ش بازه و همه جاش بیرونه چه جوری میشه ؟جمع اضداد؟منظورم به شما نبود ناراحت نشو

2731
ن میگه پیش داداشام راحت باش خیلی رو داداشاش تعصب داره 

پس مطمين باش به داداشش اعتماد داره كه ميگه راحت باش پس شما هم خيالت راحت باشه از شوهرت مردها همديگه رو بهتر ميشناسن

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
منم عین خودت نمیفهمم این موضوعو.اگه کسی یقه ش بازه و همه جاش بیرونه چه جوری میشه ؟جمع اضداد؟منظورم ب ...

استارتر واضح داره حسودی میکنه‌ . خودشم اگر اندام جاریش داشت شاید براش مهم نبود

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738
حسادت میکنی والسلام

ب چی حسادت میکنه؟از اینک دوس نداره جاریش اونطوری با اون وضع جلو شوهرش بره حسادته؟مگ چی داره این خانوم نداره هرچی اون داره این خانوم ن همه خانومها دارن ب اینک چطوری داره ب نمایش میذاره حسادت میکنه؟

اونوقت ما لباس رو رونمون میپوشیم خوارمون میکنن

واقعا بخدا همیشه مانتو بلند جلو باز میپوشه با نیم تنه 

و یا مانتو کوتاه کوتاه با نیم تنه شلوار قد ۹۰ 

سنشم بالاس ۳۲ سالشه مثلا بچه نیست 

شوهرشم انقدر ب حرفش ک نگو 

شانس دارن

طرفدارای پوشش آزاد لطفا جواب این خانومو بدن ما هم فیض ببریم😐

یعنی می دونستم یکی میاد اینو میگه هاا 😂😂😂

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 
برا من خیلی پیش اومده و واقعا واسم مهم نیس شوهرمم نگا کنه یا نکنه اصلا مهم نیس این چیزا برام اینم ب ...

البته که حسادت زنانه همونطور که از اسمش پیداست تو وجود خانوما هست حالا یکی کمتر یکی بیشتر.مثل این که من بگم من با هر پسر و مردی هر رفتاری داشته باشم شوهرم عین خیالش نیست و البته عاشق منه!خب چرا نمیتونید امثال مارو قانع کنید که دو تا چیز ضد هم ؛چه جوری  با هم اتفاق میفته؟

شوهرم کلا مدلش اونطوریه ک زن ک پوشش بد باشه خیلی معذب میشه ولی میگه نمیشه ک از برادرم دس بکشم من اصل ...

پس مشكل ات حسادته چون اون خوش اندامه تو چاقي بهش برچسب بي حيا ميزني 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
شما یقت بازه با حیای آون یقش باز بی حیاست؟ چه عجیب

ب این جمله اعتقاد داری ک میتوان حجاب داش ولی حیا نداش اما میتوان حیا داشتو حجاب نداش درسته من یقم بازه اما اصلا واسه خودنمایی پیش مردا نیس جز شوهرخودم هیچ مردیو ب حساب نمیارم جلو مرد جماعت قرصم اون فقط برا مردا اینکارارو میکنه اگه تنا برم خونشون اصلا ارایشی نمیکنه و شلخته با شوهرم ک برم بیاو ببین خب این چیو میرسونه

خدایا همیشه هوامو داشته باش 

شوهرت می تونه به برادرش بگه من خونتون در صورتی میام که خانمت لباس پوشیدنش رو بهتر کنه.من سختمه و معذبم

2706