2737
2739
عنوان

جاری بی حیا

| مشاهده متن کامل بحث + 19824 بازدید | 193 پست
خودتی  

ایرادش چیه عزیزم 

یعنی چی

تیکر رسیدن به حاجتمه * روز شهادت امام رضا علیه السلام  98/8/7 از امام رئوف طلب حاجت کردم*  میشه با دلای پاکتون برا رسیدن به حاجتم دعا کنید و صلوات بفرستین 😢  اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم مهربونا ... ان شاءالله سال دیگه همزمان با شهادت امام رضا علیه السلام  من به حاجتم رسیده باشم بگو آمین 💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پس مطمين باش به داداشش اعتماد داره كه ميگه راحت باش پس شما هم خيالت راحت باشه از شوهرت مردها همديگه ...

شوهرش برادرشو میشناسه و میگه راحت باشه درسته،اما خدا بنده هاشو که خودش ساخته نمیشناسه و الکی میگه حجاب رو رعاین کنید؟؟؟!!!!عجبا!!؟؟؟!!!

2738

چرا رفت وآمدمیکنی؟؟؟ مثل یه دستمال نجس از زندگیت پرتش کن بیرون داغ دیدن خودتوشوهرتوبه دلش بذاربه شوهرت بگوسایه عفریته وهرجادیدی مثلاخوته مادرشوهرت و.... که مجبوریدبریداخم کن شدیدوپشتت وبهش بکن باکسی دیگه حرف بزنه یااونجاروترک کنه خونه اش که اصلانریدخلاصه شوهرت وپرکن علیهش اینجورزنهاروخون جیگرکن تادرس عبرت بشه براخودشون هرکی که میخوادالگوبگیره به شوهرت بگوهرجاسایشودید جوری قیافه بگیره انگارنجاست دیده وفرارکنه کم کم که جاریت ببینه بااین عفریته گری هاکاری طرفی نمیبنده آدم میشه میشینه سرجاش درهرصورت بازم میگم نه خونش بریدنه راهش بدیداینامربوط به وقتایی که مجبورید دورهم باشید

چرا رفت وآمدمیکنی؟؟؟ مثل یه دستمال نجس از زندگیت پرتش کن بیرون داغ دیدن خودتوشوهرتوبه دلش بذاربه شوه ...

میدونی چراعصبانیم نمیخوام قضاوت کنم برای احتیاط بهت میگم مثل یه هشدارخیلی ازافرادی که جلوی دیگران بدلباس میپوسن وعشوه خرکی میان منظورم به همه نیس ولی بعضیاقصدشون دوستی بانامحرمه پس فقط به چشم یه لباس ناپسندو رفتاروقیحانه نگاهش نکن شایدنقشه های دیگه ای هم توسرشه میخوادباشوهرت ومردای غریبه دیگه هم باشه وزندگی تون وخراب کنه پس تادیرنشده نوکشوبچین ازهمه مهمترشوهرته که میتونه بزنه رودماغش باکارایی که بالاگفتم بایدثابت کنه ازش متنفره حالش بهم میخوره میبیندش بجاش باهم صمیمی باشیدچشم توچشم هم بگیدوبخندید تاحالش گرفته شه 

خب باهاش ک حرف میزنه نگاش میکنه دیگه چشاشو ک نمیتونه بدوزه میگه درس نیس جوابشو ندم 

شما خودت هم قطعا پوشش بازی داری مساله شما جوان بودن و خوش اندام بودن این خانم هست. به مرحله مقایسه رسیدی و این اذیتت میکنه .اجازه نداری به کسی بگی بیحیا . مردها رو هم خوب میشناسی و میدونی دو تا چشم دارند یکی ظاهر و یکی خفا ظاهر میبینه چشم خفاشون تحلیل و مردازش میکنه . درد شما جادیت نیست پردازش شوهرت هست . این مساله ای هست که باید بیخیالش شد زورش از قوه شما خارجه خانم .

میدونی چراعصبانیم نمیخوام قضاوت کنم برای احتیاط بهت میگم مثل یه هشدارخیلی ازافرادی که جلوی دیگران بد ...

بانو چرا داری یادش میدی این خانم گول بخوره خیلی از مردها قابت میکنند در ظاهر که عالی هستند ولی پشت پرده چیز دیگه ای هستند .مرد ثابت کنه از زن داداشش متنفره؟؟؟؟ خنده دار نیست این جمله شما اصلا پوشش مهم نیست اختیار و تدبیر مهمه.

چرا رفت وآمدمیکنی؟؟؟ مثل یه دستمال نجس از زندگیت پرتش کن بیرون داغ دیدن خودتوشوهرتوبه دلش بذاربه شوه ...

شما قطعا تو این مجالس روضه سمتی داری. من رو یاد قصه جنگ یزید و ۷۲ تن میندازی😀😀😀😀😀

ب خاطر رفتارش هر وقت بریم اونجا بیخود باشوهرم دعوام میشه اونم میگه اخه ب من چه ک اون اینطوری میگرده ...

نگو بخاطر رفتارش بگو بخاطر نوع افکار پلیدی که به سرم میزنه.به کسی ربطی نداره پوشش خودت هم میدونی که این مساله در خانواده شما جا افتاده باز داری اذیت میکنی .اصلا یه کاری کن وقتی میری خانه جاریت چشم بند بذار برای شوهرت