2703
2553
عنوان

جاری بی حیا

19474 بازدید | 193 پست

دوستان جاریم خیلی بی حیاست همیشه طوری لباس میپوشه وسط سینش کاملا مشخصه باسنش بزرگه همیشه لباسای چسب میپوشه خیلی بی حیاست هر وقتم بریم خونشون قشنگ میاد جلو شوهرم میشینه یقشم انقد بازه ک بند سوتینشم مشخصه خیلی زورم میاد از این رفتاراش خوش اندامم هست فقط کوتاهه بدم میاد از حرکاتش من خودمم حجابم معمولیه مثلا یقم بازه ولی بی حیا نیستم اصلا نمیدونم منظورمو میفهمید یان اون بی حیاس حجابم ک بکنه عشوه خرکی میاد 

خدایا همیشه هوامو داشته باش 

😑😑

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خاک تو سرش 

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
2714

جاری منم همینه

تیکر رسیدن به حاجتمه * روز شهادت امام رضا علیه السلام  98/8/7 از امام رئوف طلب حاجت کردم*  میشه با دلای پاکتون برا رسیدن به حاجتم دعا کنید و صلوات بفرستین 😢  اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم مهربونا ... ان شاءالله سال دیگه همزمان با شهادت امام رضا علیه السلام  من به حاجتم رسیده باشم بگو آمین 💙

عجب!چند سالشه؟شاید کمبود توجه داره

کاشکی در مواردی که واقعا خود فرد دخالتی نداشته کمتر نظر بدیم... مثل رنگ پوست🔴قد🔴زادگاه🔴 لهجه و مواردی از این دست که تو این سایت و فضاهای مشابه بسیار ازشون صحبت میشه و چه دلها که میشکنه😔

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
2706