2733
2734

سلام مامانا کسی بوده ملاج بچش زود سفت  بشه و بچش سالم بوده باشه،دیروز بردم پسرمو دکتر گفتن فعلا جای نگرانی نیست باید هرماه چکش کنید اندازه سرشو.ولی من هنوزم نگرانم تورخدا اگه کسی مشکل پسر منو داشه کمکم کنه خواهش میکنم پسرم چهار ماهشه

چند ماهه اشه؟

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چهار

نگران نباش خواهرم. چیزی نیست. حالا بعضیها تا ۱۵ ماهگی هم هنوز ملاجشون نرمه. بعضیها سریع سفت میشه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2740
بچه خواهرم ازاول سفت بوداصلاهم نگران نشدخطرناکه؟آیا؟

والا میگن خطر داره بمن بهداشت گفت دارم میمیرم دیگه حتی پیش فوق بردم میگه فعلا باید ببینیم رشدش چطوره بعدا تصمیم بگیریم

واقعا سرش زیاد کوچیک نیست؟هیچ کاره خاصی هم انجام ندادیدمیشه بگید چیکار کردین من خیلی میترسم

نه خیلی نرماله 

هیچکار

اصلا چیز بدی نیست که 

دکتر خودش میگفت برای این توصیه به زایمان طبیعی میکنیم چون در اثر فسار ملاجشون زود بسته میشه باهوشترن

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
2706