2737
2739
عنوان

ماکارونی شور

13374 بازدید | 54 پست

خانما‌ شوهرم ماکارونی پخته‌ وحشتنااااک شور‌ شده

ازش‌ پرسیدم گفت سه قاشق‌ غذاخوری نمک تو مایه گوشتیش ریخته 😶😶😶😶😶 حالا به جز نمکی‌ که تو آب ماکارونی بوده

یه وعده خوردیم  خیلیشم مونده حالا همش ناراحته و میگه بریزیمش دور

راهی هست ماکارونیه رو نجات بدیم که شوهرمم انقد حس شکست و ناراحتی نکنه؟

من این دو  سه روز آینده اصلا نمیرسیم غذا درست کنم طفلک وقت گذاشت مثلا یه عالمه ماکارونی درست کرد که غذا داشته باشیم

هم کلی گوشت مصرف شد هم واقعا دیگه نمیتونیم این دو روز چیزی درست کنیم

شنیدم سیب زمینی شوری رو‌ میگیره ولی نمیدونم چطوری

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ماکارومی که سرد بشه نمیشه خوردش چجوری دو سه رووووووز بخورید؟؟؟؟؟

شما غذاتون سرد بشه می ریزید دور؟؟ خب‌ آدم از یخچال درمیاره گرم می کنه میخوره. یه چیزایی می گیدا!

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)
باسالاد بی نمک بخورید شوریش حس نشه

آره اتفاقا وعده قبلی هم به زور سالاد خوردیمش ولی انقد تشنه مون شد بعدش

گفتم شاید بشه یه کاریش کرد

2738

سیب زمینی شوری غذاهای آبکی رو میگیره. بندازی توش تا بجوشه ولی برای ماکارونی تنها راهش اینه سیب زمینی بدون نمک سرخ کنی بریزی روش. با ماست زیاد هم بخوری. ولی در کل غذای شور امکان داره باعث بشه خدایی نکرده فشارتون بالا بره

2706