2737
2739
عنوان

خانمای ماشین سوار حرفه ای بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 83 پست
الهی فدات 😚😚😚مرسی مهربان 

فدات ❤😗

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
ایشون هنوز فرق الان ترمز بلد نیس نمیدونم ترمز دستی چیه اومده تاپیک زده تا با نوشته های دیگران یاد بگ ...

من ۳صفحه پست اموزشی ننوشتم !!!!!در ضمن پست شما خوندم فقط کامنت گذاشتم ....در ضمن خیلی پستت اموزشی بود ؟؟؟شما الان از دلسوزی و ناراحتی اون کارو گفتی بکنه ؟؟اونی که میشینه ۳صفحه مینویسه راهنماییش میکنه که صد رحمت بهش تا شمایی که یه چرتی رو مینویسی واسه مسخره و خودنمایی و خنده

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

از دوستان خوب و مهربونی ک تو این تاپیک راهنمایی درست رو کردن ممنون الهی ک خیرو خوشی تو زندگیتون ببنیدو موفق پیروز باشید تو هر مرحله زندگیتون 

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
2742
عزیزم شما رانندگی رو با عمل کردن باید یاد بگیری.بازم برو آموزش.آخه این سوالهایی که میکنی خیلی ابتدای ...

اره چون هنوز اوللللللل کارم والا آموزشگاه میگن خوب نیست و بهتر تو خونه انجام بدی  زودتر بهتر یاد میگیری خداروشکر امشب پریشب نشستم خوب بودم یه چندتا نکته ک همین متوقف کردن  و حرکت کردن رو میخاستم دیگ کامل خودم انجام بدم پرسیدم  

ایشون هنوز فرق الان ترمز بلد نیس نمیدونم ترمز دستی چیه اومده تاپیک زده تا با نوشته های دیگران یاد بگ ...

ببین عزیزم اینو مطمئن باش یاد میگیرم خوبم یاد میگیرم 

سوال کردن عیب نیست ندانستن عیب است 

من نیومد با نوشته دیگران یاد بگیرم اومدم چندتا سوال پرسیدم ک  حین رانندگی  بهشون عمل کنم شما وقتی نشستی پشت فرمون یالله 25 بلد بودی چیکار کنی  حرکت کردی یادم گرفتی ؟؟؟؟خب ن قطعا یه ادم با حوصله توضییح داده شمام یاد گرفتی من شوهرم حوصله یاد دادن نداره  من امشب و دیشب نشستم پشت فرمون حتی میدکنم دور زدم بدون  مشکل چون علاقه دارم  حتی با توضییح دادنای سر سری شوهرم ایرادش چیه  بخام اینجا از دوستام سوال کنم  نکته هارو یاداشت کنم یاد بگیرم 

شماهم سعی کن یا تاپیک موضوعی ک ازش اطلاع ندای شرکت نکن یا اگ شرکت میکنی طرفتو خوب راهنمایی کنی امکان داشت این چیزی ک شما ب من گفتیو انجام بدم اونوقت تکلیف جی بود؟؟؟؟

2740
از طرز فکر شما چیپ تر نیست ریپلای نمیزدی تا کسی جوابت نده که حالا بخای اینجوری بگی  

فداتشم ایشون معلومه نمیدونه ترمز دستیه ماشین کجاست  ....... با این طرز صحبت کردنش نشون میده شخصیتش رو  دهن ب دهن شدن شما باهمچین افراد  واقعا در شانتون نیست 

بازم ممنون بابت راهنمایاتت

ببین عزیزم اینو مطمئن باش یاد میگیرم خوبم یاد میگیرم  سوال کردن عیب نیست ندانستن عیب است  ...

عزیزم من ک دشمنی با شما یا کسی ندارم ک قربونت برم اخه اینکارت واقعا ب ضررت هست اگ میخای درست یاد بگیری و حرفه ایی بشی فقط باید مربی بگیری از اولم بهش بگو جوری یادت بده ک ترس و استرست بریزه این سوالاتی ک شما داری خیلی کارای ساده و راحتیه اما باید پشت فرمون یاد بگیری باید یکی جلوت انجام بده ببینی چجوریه بعد تمرین کنی کی بهت گفته آموزشگاه نری؟؟همسرت حوصله نداره اوکی برو مربی بگیر تمرین کن اصولی همرو یاد بگیر  

فداتشم ایشون معلومه نمیدونه ترمز دستیه ماشین کجاست  ....... با این طرز صحبت کردنش نشون میده شخص ...

عزیزم من ۶ سال گواهینامه دارم قبل گواهینامه ماشین داشتم حالام ماشین دارم‌هر روزم تردد دارم توی شهر نمیخواستم ناراحتت کنم ولی اینم بگم ک اینجا درست نیس بپرسی چون بیشتر سردرگم میشی هرچند هم درست توضیح بدن بازم اینی ک میتونی با پشت فرمون بودن خیلی تفاوت داره

عزیزم من ک دشمنی با شما یا کسی ندارم ک قربونت برم اخه اینکارت واقعا ب ضررت هست اگ میخای درست یاد بگی ...

حرفتون درست  الان خانمایی ک اینجا یه سری نکات رو برای بنده توضیح دادن  صدتا مربی میشینه اینحوری با حوصله کلمه ب کلمه توضیح بده شاید برای شمایی ک الان حرفه ای عستی کار راحتی باشه قطعا لحظه اول این چیزا بدات سخت بوده  خوب معلومه برای منی ک هنوز دو بار نشستم پشت فرمون سخته  آموزشگاه رو هم میرم ولی من خودمو میشناسم کسی کنارم نباشه یا اگ باشه حرف نزنه بهتر و زودتر یاد میگیرم  و حرفای ک از قبل بهم گفته یا توضیح داده عمل میکنم کسی کنارم باشه هی مدام دم گوشم حرف برنه حول میشم سیستمم اینه حتی شوهرمم میشناسدم ک گفت نیازی نیست ماشینشو سپرد دستم منم خداروشکر با گفتن یه دور سر سری  حداقلش اینکه تونستم ماشینو راه بندازمو  یه دور میدون رو برم 

عزیزم من ۶ سال گواهینامه دارم قبل گواهینامه ماشین داشتم حالام ماشین دارم‌هر روزم تردد دارم توی شهر ن ...

ایشالله ک چرخش ب شادی بچرخ براتون همیشه  ب شادی باهاشون برونی 

عزیز جان  راهنماییتون خیلی غلط بود و اصلا قادر ب قبول کردن اشتباهتم نیستی 

اقا اصلا فرض رو بر این بگیر بنده  آموزشگاه میرم یه سوال خیلی ابتدایی  مثل همین سوالاتم ک میگین  برام پیش اومده بخام اینجا از دوستام راهنمایی بخام  کجاش اشتباهه  فک نمیکنم کسی وجدانش قبول کنه بخاد  کسیو بد راهنمایی کنه و ب تمسخر بگیر موضوع رو مخصوصا هنچین موضوعی رو  برین تاپیکهای سالهای قبل راجب رانندگی رو بخونین خیلیا مثل من اینجا سوالات کامل ابتدایی راجب رانندگی پرسیدن و خیلیا هم خیلی دلسوزانه راهنماییش کردن 

2706