2737
2734
عنوان

خانمای ماشین سوار حرفه ای بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 83 پست
هیچ وقت اول کلاچ نگیریاااآا اولین تصادفم سر همین بود اول ترمز بعد کلاچ

خیلیا میگن اول کلاچ بد تزمز  یهو ترمز کنی ماشین میخکوب میشه با کله میری تو شیشه؟؟؟

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
خیلیا میگن اول کلاچ بد تزمز  یهو ترمز کنی ماشین میخکوب میشه با کله میری تو شیشه؟؟؟

واییب نههه عزیزممممم نیش ترمز بزنن ن پات بکوب ب ترمز  ولی هیچ وقت اول کلاچ نگیر هیچ وقت اول کلاچ ک بگیریییی ماشین میره جلوتر ب جا اینک واسه  این خودش باعث تصادف اولین باری ک تنها رفتم بیرون سر همین‌تصادف کردمممم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واییب نههه عزیزممممم نیش ترمز بزنن ن پات بکوب ب ترمز  ولی هیچ وقت اول کلاچ نگیر هیچ وقت اول کلا ...

فک کنم این امر در مواقعی باشه ک سرعتت بالاست باشه؟؟؟

2731
فک کنم این امر در مواقعی باشه ک سرعتت بالاست باشه؟؟؟

نخیر سرعت کمممم باید اول نیش ترمز بزن بعد کلاچ بگیری کلاچ میگیریی چون ک میخای دنده عوض کنی وقتی نیش ترمز میزنی یا ترمز سرعت ماشین کم میشه و باید  دندت عوض کنی مثلن میخای جایی وایسی  نیش ترمز میزنی  بعد سرعتت ک کم شد کلاچ میگیری دنده خلاص میکنییی تمووم شد همین  یا تو ترافیک داری میرسی  نیش ترمز میزنی  کلاچ میگیری ماشینت مثلًن دنده ۳ از دنده ۳ ترمز ک زدی  کلاچ میگیر یمیاری رو دنده ۲  ما کلاچ میگیریم چون میخایم دنده عوض کنیم و گرنه خیلی جاها همون نیش ترمز کافیه ولی باید دنده عوض کنی    کلاچ میگیریم 

نخیر سرعت کمممم باید اول نیش ترمز بزن بعد کلاچ بگیری کلاچ میگیریی چون ک میخای دنده عوض کنی وقتی نیش ...

باشه عزیز دلم مرسی از راهنماییت 

چ سرعت بالا چ سرعت زیاد هپیشه اول ترمز میزنی بعد کلاچ میگیری  بعدم ترمز یه هو نکوب  نیش ترمز بزن ک سرت و اینا نخور ب شیششه وو رانندگی همیشه ارامش داشته باش عجول نباششش من تصادفام سر عجول بودنم اصن حوصله ندارم 

2738
چ سرعت بالا چ سرعت زیاد هپیشه اول ترمز میزنی بعد کلاچ میگیری  بعدم ترمز یه هو نکوب  نیش تر ...

ن من حوصله دارم  باشه فداتشم  مرسی از راهنمایت حتنا عمل میکنم