2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من هزار  تا روش رفتم 

ولی این سرکه سیبو هرگز استفاده نکردم

یکی از همسایه عامون نمیدونم حساسیت داشت زیاد مصرف  میکرد

یه روز حالش بد شد کل هم دست و پاش میلرزید

خدای عزیزم  بخشنده  و مهربونه

سرکه سیب رو ناشتا با آب ولرم قاطی کن و بخور...در طول روز متابولیسم بدنت رو میبره بالا..ک اگه ورزش ونی چربی سوزیت بیشتر میشه

ولی اینکه بشینی و فقط سرکه سیب بخوری ن عزیزم چربیهات نمیسوزه

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
چند کیلو میخوای لاغر شی؟ من 9 کیلو میخوام لاغر شم تازه شروع کردم خیلیم سخته

منم همون حدودا اگه لاغر کنم مانکنه مانکن میشم ولی همون ۵-۶کیلو هم خوبه

چیکار میکنی؟

دختـرے در مـن ساز امیـدوارے مینوازد...
2738
باسرکه سیب ب نهایی لاغرنمیشی صدتاکاردیگه درکنارش بایدانجام بدی کالری شماری کنی  ورزش کنی حالا د ...

بله ورزشم میکنم حتمااااااا

قبلا چای سبز خوردم خیییلی جواب داد ولی الان تو شیردهی ام

منم همون حدودا اگه لاغر کنم مانکنه مانکن میشم ولی همون ۵-۶کیلو هم خوبه چیکار میکنی؟

منم 9 کیلو حسابی خوووب میشم ولی 5 6 کیلو هم جوااابه. من چون تازه زایمان کردم نمیتونم رژیم بگیرم ولی شیرینیجات و قندیجات و نوشابه و بستنی و شکلات و کاکائو حذف کردم. شبا برنج نمیخورم. ناهار برنج میخورم ولی 8 قاشق. صبحانه نون هم 2 کف دست فقط.باشگاه بدنسازی ثبت نام کردم و اگه وقت کنم تصمیم دارم تو خونه برقصم البته هموووز وقت نشده

وزن شروع 74.300           وزن فعلیم 67 😍       وزن هدف 64      قد 170 
بله ورزشم میکنم حتمااااااا قبلا چای سبز خوردم خیییلی جواب داد ولی الان تو شیردهی ام

منم تو شیردهیم

وزن شروع 74.300           وزن فعلیم 67 😍       وزن هدف 64      قد 170 
منم 9 کیلو حسابی خوووب میشم ولی 5 6 کیلو هم جوااابه. من چون تازه زایمان کردم نمیتونم رژیم بگیرم ولی ...

واقعا تو شیردهی نمیشه رژیم گرفت من شب تا صبح دارم بچه شیر میدم ،چطور برنج نخورم😩

اینقدرم دیگه نمیخواد بخودت فشار بیاری هم شیرت کم میشه هم خودت ریزش مو میگیری و ضعیف میشی

زیر ۱۸ماهگی بچه نباید رژیم بگیری اونم رژیم خودسرانه

همون شیرینی‌جاتو و هله‌هوله حذف‌کن و ورزش کن عالیه

منم 9 کیلو حسابی خوووب میشم ولی 5 6 کیلو هم جوااابه. من چون تازه زایمان کردم نمیتونم رژیم بگیرم ولی ...

بابچـه چطوری میخوای بری باشگاه😰

سزارین کردی یا طبیعی؟؟

دوستان منم شیر میدم بچم یکسالشه فردا مهمونام قراره برن م من رژیممو از نو شروع کنم اما انگیزه ندارم

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

خودتوبه  یک چیزخاص محدودنکن بدن همه چی لازم داره من ی دوره دوماهه اازخانم سااتی گرفتم  کارشون خوب بود بدون گرسنکی  اشتهام کم شد همه چی هم توبرنامه بود   ورزش درمنزل هم میگفت  دوماه 12کیلو کم کردم  وزنمم ثابت مونده خداردشکر  ایدی تل گرامشون دارم واسه مشاورهPPPPP_e@

2706