2737
2739
عنوان

کلاس دوم ابتدایی سودکو کلمات

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 34 پست
منظورش اینه چهارتا جدول سودوکو درست کن؟

اره سودکو کلمات مثل همینی که من گذاشتم اصلا متوجه نشدم چجوریه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
دقیق داخل جدول جا میشه توجه کن 

اره ۹تا کلمه جدول ۹تایی

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 

پدرم 

را

دوست 

دارم 

او 

مرد 

مهربانی

است 

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤

ببین در حد بچه دوم دبستان باید نگاه کنیم ... فکر کنم منظورش این هست که جدول بکشه که ۹ تا خونه داشته باشه به اندازه کلمات این جمله... و در هر جدول بدون تکرار کلمات ، داخل خونه ها ، کلمات را بنویسه بطوریکه هر دفعه که جدول را می‌کشه  اون کلمات در خانه های تکراری نباشن ....

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
2728
من  پدرم  را دوست  دارم  او  مرد  مهربانی است

درسته

اره سودکو کلمات مثل همینی که من گذاشتم اصلا متوجه نشدم چجوریه

خب یعنی مثل همین جمله بگین بچه کلمات رو تو جدول جابده چهارتا جمله متفاوت احتمالا خواسته خلاقیت به خرج بده بچه خواهرشوهرم پارسال دوم بود پیش منه اونم همینارو داشت 

ببین در حد بچه دوم دبستان باید نگاه کنیم ... فکر کنم منظورش این هست که جدول بکشه که ۹ تا خونه داشته ...

شاید اینطوری بنظرم منطقی تره

مثلا یه جدول دیگه بکشه و کلمات را شیفت بده به راست ....تو جایگاه جدول قبلی نباشه

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
2740
خب یعنی مثل همین جمله بگین بچه کلمات رو تو جدول جابده چهارتا جمله متفاوت احتمالا خواسته خلاقیت به خر ...

جمله رو خودم بگم پس داخل جدول بنویسه 

دختر منم دوم دبستان هست ... والا از این مدل سوالای عجیب نداده معلم تا بحال.... البته مدرسه دولتی میره

این جمله مثاله خودت ۴ تا دیگه بگو ک مثل این جمله ۹ تا کلمه باشه عزیزم بعد بزار داخل جدول 

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
دختر منم دوم دبستان هست ... والا از این مدل سوالای عجیب نداده معلم تا بحال.... البته مدرسه دولتی میر ...

آخه یه ارتباطی باید داشته باشه آدم حداقل سر در بیاره

جمله رو هم باید خودش بگه عین همون مثال یا شما کمکش کنین 

این جمله مثاله خودت ۴ تا دیگه بگو ک مثل این جمله ۹ تا کلمه باشه عزیزم بعد بزار داخل جدول 

مرسی گلم❤