2733
2739
عنوان

کلاس دوم ابتدایی سودکو کلمات

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 34 پست
آخه یه ارتباطی باید داشته باشه آدم حداقل سر در بیاره

به نظر من هدف معلم اصلا جمله نبوده که بسازه ... فقط بازی با کلمات بوده و اینکه مفهوم سودوکو را متوجه شده باشه که تکرار نشده باشه کلمه در اون جدول و همینطور  جایگاه کلمه متفاوت باشه با جدولهای قبل

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
به نظر من هدف معلم اصلا جمله نبوده که بسازه ... فقط بازی با کلمات بوده و اینکه مفهوم سودوکو را متوجه ...

درسته

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کفشم را دوست دارم چون قرمز رنگ است 

سارا دوست من است او مهربان و زیبا است 

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤

مثل اینا دخترم من دومه گفتن بهش 

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
2728

باید چند تا جدول بمشی

تو هر جدول سه تا کلمه رو انتخاب کنه و تکرار نشه

چقدر بد خطه😂😂از الان یادش بده تمیز و‌مرتب بنویسه

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30