2737
2734
اکیپ بی جیگر که صفا نداره بگین بیاد😁 جیگرمممممم جیگرمممممم جیگرمممممممم😐

قطع کاربری شده

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چند تا ادم شوخ طبع تگ کن اینجا 

توم تگ کن خب بچه های اونورم تگ کن دوستاتم بیار

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2728
حالم خوب نیست خواهر 

به خدا که حال منم خوب نبود گفتم بیام یکم بگیم بخندیم خوب شم

2740
پسرم رفت بیرون گفتم گم شده خودشو قائم کرده بود عین سگ زدمش پیداش کردم 

خب حالا ولش کن دفعه ی دیگه یاد میگیره نگرانت نونه.بعضی وقتا لازمه.مگه ما از ننه باباهامون کتک نخوردیم؟بزرگ شدیم یادمون رفت  

خب حالا ولش کن دفعه ی دیگه یاد میگیره نگرانت نونه.بعضی وقتا لازمه.مگه ما از ننه باباهامون کتک نخوردی ...

نمیدونی چه حالی شدم افتادم زمین خواستم خاک بریزم تو سرم منو شوهرم دعوامون شد خواستیم همو تیکه تیکه کنیم 

؟🖤🥀
نمیدونی چه حالی شدم افتادم زمین خواستم خاک بریزم تو سرم منو شوهرم دعوامون شد خواستیم همو تیکه تیکه ک ...

خب ولش کن حالا که بخیر گذشت

2706