2733
2739
عنوان

زندگي متاهلي بدون عشق

5327 بازدید | 48 پست

كسي كه تو زندگيش عشق نباشه چيكار بايد بكنه

يعني ازدواج سنتي كرده باشه كه توش عشقي نبوده به اين اميد كه عشق به وجود مياد رفته جلو، وابستگي إيجاد شده ولي عشق نه!

يعني به نظرتون بايد تا اخر عمر حسرت به دل بمونه كه عشق چجوريه؟

دلش نوازش عاشقانه بخاد ولي فقط نوازش موقع نيازش بكنه

نظر شما چيه؟

اينجا كه خارج نيس تا ببيني با كسي نميتوني سريع بري پي زندگيت نميگم اين كار درسته ولي خب پس تكليف دل ادم چي ميشه يه عمر بي عشق 

بي احترامي=بلاك😂(يعني خودش بره )

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مشکلی با ازدواج سنتی ندارم ولی اینها سوالهایی است که باید قبل از چنین ازدواجی بهش پاسخ داد.

وقتی نه طلاق نه خیانت ممکن و چاره جز ادامه نیست...بله حسرت به دل موندن تنها راه حله.

2728

بعضیاهم هستن با عشق ازدواج میکنن و قبلش واسه هم میمیرن ولی اون عشقه زیاد پایدار نمیمونه نه اینکه منجر ب طلاق بشه ها وابستگیه هست ولی اونجور عشق آتشین بینشون نمیمونه  

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  

خدامیدونه چقدرررر ما میگیم  که تمنا دارم این حرف قدیمی هارو دور بریزید اصلا غلطه ...اینکه بعدها عشق بوجود میاد و علاقه درست نیست ..مگر درصدی باشه اوایل و بعد رشد کنه ...دوم اینکه قیافه طرف عادی میشه ..دوستان اصلا چنین چیزی نیست ...بادی اترکت درتمام مدتی که زندگی میکنید باعث رضایت هست پس لطفا بااین عمه و خاله تراپی ها ازدواج نکنید 

2738

منم باهات موافقم ازدواجای سنتی اینجوریه بیشترشون 

منم فکر میکنم تا اخر عمر بی عشق بمونم 

خب همه چی اونجوری که ما فکر میکنیم که نمیشه 

اینم میزاریم تنگ ارزوهایی که برباد رفته

زندگی مشترک من و من 🏡
من مشکلی با ازدواج سنتی ندارم ولی اینها سوالهایی است که باید قبل از چنین ازدواجی بهش پاسخ داد. وقتی ...

منم همين فكر رو ميكنم

خيانت كه واقعا راه اشتباهي

جدايي هم سختي خدش رو داره و ب نظر اينقدر دليل قانع كننده اي نيس واسه طلاق

من مشکلی با ازدواج سنتی ندارم ولی اینها سوالهایی است که باید قبل از چنین ازدواجی بهش پاسخ داد. وقتی ...

ینی چی دقیقا

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️

فکر نکن که اونایی هم که با عشق ازدواج کردن الان هم با عشق ادامه میدن درنهایت بالای 90 درصد همه وابستگیه درصد کمی همچنان عاشق میمونن بقیه فقط دوست داشتن و احترام میمونه براشون ،،، به خودتون سخت نگیرید خیلی ها هم میبینم همش جلوی بقیه ادای عاشقی درمیارن ولی حقیقت درونی زندگیشون چیز دیگه ست ،، اصلاً سخت نگیرید اگه احترام متقابل  و آرامش نسبی بینتونه بدونید که زندگیتون عالیه

منم همين فكر رو ميكنم خيانت كه واقعا راه اشتباهي جدايي هم سختي خدش رو داره و ب نظر اينقدر دليل قان ...

خیانتی ک هی تکرار شه و بی اعتماد شی ب اینده دلیل خوبی برا جدایی نیس؟

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
منم باهات موافقم ازدواجای سنتی اینجوریه بیشترشون  منم فکر میکنم تا اخر عمر بی عشق بمونم  ...

اره واقعا

اما مردا خيلياشون راه حسرت رو انتخاب نميكنن😏

بعضي زنها واقعا با گذشتن

2706