2733
2734
عنوان

یه ادکلن خوشبو با ماندگاری بالا معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 82199 بازدید | 66 پست
نازی جون عطرخودت چیه
الحمدلله كما هو اهله          دلبندم......بند بند وجودت را به خدایی میسپارم که بیشتر از من هوایت را دارد..خدایاااا سپاس🙏🙏🙏و این لحظات رو نصیب همه منتظران کن...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواستی بگیری برو وزرا حداقل یه تست کن مطمنم که عاشقش میشی خیلی بوش باحاله یه بار من رفته بودم خونه مادر شوهرمینا نشستم روی مبل همش حس میکردم بوی ادکلن جاریم میاد آخر به مادرشوشو گفتم گفتش آره دیروز شالشو اینجا گذاشته بود واقعا حرف نداره من به یکی از همکارام هم گفتم رفت خرید واقعا راضی هستش
خدایا کمکم کن........................ میشه واسه حل شدن مشکلم یه صلوات بفرستید
2731
نازی جون تو سایت زده250
الحمدلله كما هو اهله          دلبندم......بند بند وجودت را به خدایی میسپارم که بیشتر از من هوایت را دارد..خدایاااا سپاس🙏🙏🙏و این لحظات رو نصیب همه منتظران کن...
جیرجیرک اسمش رو دقیق گفتی
2740
نازی جون ماندگاری لایت بلو چطوره؟
جیرجیرک کدومشونه حالا
ماله جاریم مشکیش بود مطمنم که اینه آخه برادرشوهرم همیشه اول نامزدیشون میگفت من ادکلن مریم با گوشی موبایل اشتباه میگیرم
خدایا کمکم کن........................ میشه واسه حل شدن مشکلم یه صلوات بفرستید
2706