2752
2734
عنوان

منصرف کردن زن از طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 5002 بازدید | 176 پست

اونی که زنشو بخواد با زنگ زدن پیگیری نمیکنه

باید بری حضوری ببینیش

اگه باشگاه ، سرکار ، دانشگاه یا حالا هر کجا میره برو سراغش باهاش حرف بزن .التماسش کن ازش فرصت دوباره بخواه

اینو بدون بعد این خانمت فکر نکنم ازدواج خوبی بتونی بکنی ..چون خانمت یه دلیل کاملا محکم و موجه داره که هیچکس سرزنشش نمی‌کنند واسه طلاق ...

خلاصه اینکه از در انداخت از پنجره برو ..ولی خدا رو درنظر بگیر بهش تارو نزن منظورم اینکه پاک پاک برو 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عقدین یا ازدواج کردین؟ اول بگو چرا ناراحته تا بتونیم کمک کنیم

این ماه دومین سالگرد ازدواجمونه. تو تاپیکای قبلی گفتم😑 ب خدا خجالتم میاد بازم تعریف کنم

اسی من نمیدونم راست گفتی یا دروغ برای مشکلی ک داشتی و ب گفته خودت برطرف کردی اما خیلی دلم برات سوخت انشالله انشالله زندگیت هر چی زودتر روبراه بشه و برگردید بهم همینکه مردی و معرفت داری درصورتی ک مشکل داری و قبول میکنی اشتباهات رو انشالله خدا کمکت میکنه

2731
چه قرص خوابی میخوری؟؟؟اخه یجور گفتی من فک کردم خانومت خیانت دیده دیکه الان کی قرص نمیخوره ..قبل ازدو ...

موند تلاش کرد  وقتی با خانوادش یکی شد یهو جا زد😑 بدترین مدل خالی کردن. ینی حتی با این مدل خالی کردنم میشه نظرشو عوض کرد؟؟ شنا هم جنسای خدتوو بیشتر میشاسید. اگه از ان مدل پسوپیش کشی باشه ک شبو روز اصرار میکنم 

شما چرا نمیرین با متانت و بدون دعوا و آبروریزی ازش درخواست کنین حداقل یه ساعت حرفاتونو بهش بزنین اگر ...

حقیقتش همین الان ی چیز دگ فهمیدم. امروز یه  واسطه بهش زنگ زد جواب نداد. پدرشم جواب نداد. واتساپشو ک عوض کرده ما پیام ندیم فهمیدیم ایتا هم داره. گفتش تو ایتا بهش پیام میدم مطمئن بشم میخونه. الان رفتم ایتاشو نگاه کردم تا دو سه ساعت پیش عادی بود الان دیدم اونجام بلاکم کرده. این ینی چی اهخه؟؟ یه اکانت دیگه درست کنم؟؟

موند تلاش کرد  وقتی با خانوادش یکی شد یهو جا زد😑 بدترین مدل خالی کردن. ینی حتی با این مد ...

خب خانواده وقتی متوجه مشکلات میشه سعی میکنه فرزندشو تفهیم کنه ک عمق ماجرا چ حده وتوذات همه ی ماانسانها هست وقتی خانوادمون چیزی رو میگه ذاتا بهش اعتقادپیدا میکنیم شما سعی کن رضایت خانوادشو و خودشو بگیری ..بنظرم امکان برگشت هست واین بستگی ب تلاش شما داره

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
حقیقتش همین الان ی چیز دگ فهمیدم. امروز یه  واسطه بهش زنگ زد جواب نداد. پدرشم جواب نداد. واتساپ ...

ی بزرگی ب پدرش زنگ بزنه حضوری خدمتشون برسید خودتو ثابت کن بهشون

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
شما واقعا واسه ترک قرص خواب رفتی کمپ یا چیز دیگه ای مصرف میکردی؟؟؟؟؟ قرص خواب کمپ رفتن نمیخواد

دقیقا فقط ب خاطر قرص خواب. یه از خدا بی خبری پیشنهاد داد. 😑 ینی زد تو زندگی من. حتی اونجام گفتن ب خاطر قرص خواب نمیتونیم نگهت داریم تو پروندت یه چیزای دیگه مینویسم بازرس اومد گیر نده. تا این حد اوضامو خودم بیریخت کردم 🤣

شوهر من بدو اطلاع من مخفیانه ۲ سال تمام (۲سال اول زندگی ) ب۲ مصرف میکرد چون استرسی بود .نه میخوابید ...

من الان دقیقا هیچ مشکلی ندارم. اینو چجوری بهش بفهمونیم؟

نگفتی چی مصرف میکردی ؟  قرص خواب کمپ نمیخواد  راستشو بگو

ب قرآن خلاف سنگینم همین بود. ی مدت قلیونم میکشیدم. بعد کرونا اونم تو خدمت سیگاری شدم. هر قسمی بگید حاضرم بخورم

2706