2733
2734
عنوان

موقع دلتنگی چیکار می کنید؟؟

91 بازدید | 10 پست

من کسی رو ندارم باهاش درد و دل کنم، خیلی سخته😔

اگه خانواده یا دایی و خاله دلسوزی دارید یا همینطور رفیق پایه ای دارید قدرشو بدونید

جوانی ات در این مملکت چگونه گذشت؟ در تلاش مداوم برای به دست آوردن حقوق اولیه ام.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
میرم کافه ای که اولین دیتمون بود

حال دلت خوب میشه؟؟؟من دلم سنگینه به خاطر سالها آسیب روحی روانی،دیگه هیچی حالمو خوب نمیکنه،همیشه عزادارم

جوانی ات در این مملکت چگونه گذشت؟ در تلاش مداوم برای به دست آوردن حقوق اولیه ام.
موقع دلتنگی بنویس حرفهای دلت رو هم خودت رو خالی می‌کنیم هم نویسنده خوبی خواهی شد

راه حل خوبی بود ممنونم👏 ولی من انرژی هیچ کار رو ندارم .امیدوارم که این راه حل رو انجام بدم

راه حل خوبی بود ممنونم👏 ولی من انرژی هیچ کار رو ندارم .امیدوارم که این راه حل رو انجام بدم

من خودم  عادت دارم به نوشتن ..هر چی بیشتر دلتنگ باشم زیباتر می نویسم و جالب اینکه با خواندن مطالب خودم لذت هم میبرم

حال دلت خوب میشه؟؟؟من دلم سنگینه به خاطر سالها آسیب روحی روانی،دیگه هیچی حالمو خوب نمیکنه،همیشه عزاد ...

نه خوب نمیشه 

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....