2733
2734
عنوان

بارداری و درک نکردن همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 3572 بازدید | 40 پست
اگه بارداری نرمال داری و دکتر رابطه رو منع نکرده چرا خودتو میترسونی نگران نباش هیچ ضرری نداره حتی تا ...

باورت میشه ۱ شب در میون تقریبا همین مدلی دهانی ارضاش میکنم کاری که خیلی از زنا مبدونم حاضر نیستن بکنن منم تو بارداری به حالت تهوع هم بیفتم به روم نمیارم و اونطوری ارضاش میکنم سه ماهه اول هم راحت رابژه داشنیم ولی الان چون به پهلو باید باشیم من سختمه یکم و میترسم چون جفتمم قدامیه میترسم هر ان به شکمم ضربه وارد شه از اون ور جنین به حالت بریچه و لگدای بچه همیشه پایین شکممه سر همین چیزا میترسم تو رابطه ، و سعی میکنم مراقب باشم از یه طرف به فکر اینم بچه تذیت نشه از یه طرف به فکر اینم شوهرم ارضا شه ، ولی دیشب خیلی احساس میکردم به شکمم فشار میاد خودمو جمع کردم عصبانی شد و خوابید

عزیزم خوب تو هم نباید بخاطر بارداری کلا بیخیالش بشی که.اگه مشکلی نداشته باشی نزدیکی هیچایرادی نداره.روش های زیادی برای ارضاش هست باید تلاشتو بکنی اونم حق داره

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خوب تو هم نباید بخاطر بارداری کلا بیخیالش بشی که.اگه مشکلی نداشته باشی نزدیکی هیچایرادی نداره. ...

مبدونم عزیزم ولی اون به روش های دیگه راضی نیست من تقریبا یه شب در میون همیشه دهانی ارضاش میکنم کاری که واقعا برام سخته و یعضی وقتا به حالت تهوع می افتم ولی به روم نمیارم اون دخول دوست داره که منم چون جفتم قدامیه و جنین حالت بریچه میترسم دیشب هم خودمو عقب میکشیدم ترسیدم فشار وارد به شکمم بشه ، من هر باز دکترم میرم میپرسم میگه رابطه سطحی ایراذ نداره ولی دخول نداشته باش چیزی شوهرم میخواد و درک نمیکنه خوب نیست

2731
باورت میشه ۱ شب در میون تقریبا همین مدلی دهانی ارضاش میکنم کاری که خیلی از زنا مبدونم حاضر نیستن بکن ...

یعنی دکتر رابطه رو منع کرده ؟

لطفا برای سلامتی هدیه ای که تو وجودمه ی صلوات مهمونم کنید
اره از اول میگفت فقط سطحی باشه بدون دخول ، هر بار هم میرم ازش میپرسم بازم همینو میگه فقط سطحی

پس باید ی هر جور شده ی بار با هم برید پیش دکتر که دکتر خودش به شوهرت بگه 

لطفا برای سلامتی هدیه ای که تو وجودمه ی صلوات مهمونم کنید
2738
😟😟

😊😊😊😊

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

زن ها خیلی مورد ظلمن..☹حتما یکبار با خودت ببرش پیش دکتر تا دکتر باهاش صحبت کنه...خب این چند وقت هم بگذره تا عمر داره میتونه بکنه🤪😏باید قبول کنه جور دیگه خودشو ارضا کنه...یه کمم بهش سردی بده..چه خبره یه شب درمیون؟!