2410
2553
عنوان

بارداری و درک نکردن همسر

3542 بازدید | 40 پست

من هفته ۲۲ بارداری هستم و‌شکمم جلو اومده جوری که واقعا بعضی وقتا حتی خم هم میشم به شکمم فشار وارد میشه ، دیشب همسرم رابطه میخواست و‌منم یه جاهایی حس میکردم داره به شکمم فشار میاد خودمو عقب میکشیدم اخر سر هم عصبانی شد و ول کرد و خوابید منم با سرذرد خوابم برد ضبح سر همین موضوع دعوامون شد و گفت عین یه تیکه جنازه میفتی رو تخت و از من همه چی انتظاز داری و هر چی از دهنش در اومد گفت و گفت الانم هیکلت به هم ریخته ، همش بهم میگه چاق شدی خیلی دلم ازش گرفت و شکست اصلا درک نمیکنه باردارم بعضی کارا برام سخته منم تو بارداری نیازم بالا رفته ولی سرکوبش میکنم مینرسم ضرر داشته باشه تهش جوابم حرفای صبحش بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

واقعا که. 😐😐😐😐 محلش نده .ولش کن. وقتی نمیفهمه چکار میتونی بکنی، بهش بگو وقتیربچه میخواستی فکر اینها رو هم باید میکردی

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

چه بی درک من سراولی نه ماه بهم نزدیک نشدگفت اذیت میشی الانم که باردارم میگه اذیت میشی شکمت دردمیکنه وایناولی من میگم نه ماهی دوباررابطه داشته باشیم اونم سعی میکنه اذیت نشم

وزن اول😢😢100وزن الان 71وزن هدف😍😍64باقد165
2714

اگه باردازی طبیعی داشته باشی و لکه بینی و این چیزا نداشته باشی منافاتی با نزدیکی نداره متاسفانه ما زنا با بارداری قید خودمون و رابطمون با شوهرمونو میزنیم بعد مینالیم که چرا زندگیمون سرد شده چند بار این اینجوری باشی دیگه تمایلی به رابطه باهات نداره

شوهرت خیلی رو مخ 🤐منم حامله ام الانم آخرش هاش اما تا الان اصلا اینجوری نشده🤦🏼‍♀️

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
چه بی درک من سراولی نه ماه بهم نزدیک نشدگفت اذیت میشی الانم که باردارم میگه اذیت میشی شکمت دردمیکنه ...

😂😂خوبه حالا. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

چقد بی, درک, ب احتمال زیاد بدون هیچ دردسری باردار شدی ک شوهرت قدر نمیدونه, اگر مثه من خدانکرده ی جنین سی ماهه و ی سقط دوماهه داشت شوهرت, مثه شوهر من از اول بارداری دست بهت نمیزد رو سرشم نگهت میداشت, بعضیا لیاقت راحتی ک خدا بهشون داده ندارن, البته ببخشید استارتر 

2706