2737
2734
عنوان

بارداری و درک نکردن همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 3572 بازدید | 40 پست

واقعا ک .انگاری درک نداره

اگ نمیفهمه واسش توضیح بده بگو واسه بچت بده.بگو شکمم بخاطر بچت اینجور شده

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شوهرم مثل چی میترسید حتی دست ب شکمم بزنه.چ برسه این کارو کنه.میگف چیزیش نشه بدبخت بشیم

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
باهات نمیاد چکاپ ماهانه؟  دکترت بهش چیزی نمیگه یا اطرافیانش ک مثلا حواسش بیشتر بهت باشه؟

دکتر باهام میاد ولی تو نمیزارن بیاد ، اطرافیانم که نه اصلا چیزی بهش یاذ نمیدن تازه چند روز پیش میگفت دوستش تو بارذازی همسرش نیازشو با ادمای دیگه برطرف مبکرد و خیاتت به زنش میکرد البته کار دوستشو تایید نمیکرد ولی خب دوبار دیگه این حرفارو بهش بزنن شابد وسوسه شه ، ادمیزاد و مرده ، ادم نمیدونه چی تو ذهنشون میگذره وقتی ذره ای درک ندارن

2728

واای چ بد... عزیزم.... نی نی ت پایینه دردت میاد؟

اوف بی ادبا اون بچه نی نی اونام هستا..پس فردا ک‌بزرگم شد میخوان همش بگن بچه مال باباشه اووف حرصم گرفت بزنش😊

مـَن مطمینــم تــــو هــوامو داری ...
من شوهرم مثل چی میترسید حتی دست ب شکمم بزنه.چ برسه این کارو کنه.میگف چیزیش نشه بدبخت بشیم

من شوهرم اصلا درکم نمیکنه تازه من از طریقایی که میتونم نیازشو رفع میکنم که اذیت نشه فکر خیانت نزنه به سرش همیشه هم فشار بهم میاد ولی به روم نمیارم بعد عوض این همه دردی که تحمل میکنم این حرفاشو میشنوم خیلی بهم فشار میاد

دکتر باهام میاد ولی تو نمیزارن بیاد ، اطرافیانم که نه اصلا چیزی بهش یاذ نمیدن تازه چند روز پیش میگفت ...

دوستش دیگه !!!!واقعا کسی در مورد این مسائل با دوستش صحبت میکنه چه رویی داشته همچین چیزی گفته !!

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
2740

اگه بارداری نرمال داری و دکتر رابطه رو منع نکرده چرا خودتو میترسونی نگران نباش هیچ ضرری نداره حتی تا آخرین روز بارداری میتونی رابطه داشته باشی فقط باید از پوزیشنایی استفاده کنید که به شکم فشار نیاد اینجوری باعث میشی شوهرت دلسرد بشه و بعد از زایمان رابطه سخت تر میشه و اینکه رسیدگی به بچه نمیزاره اونجوری که باید به شوهرت برسی و این باعث میشه بیشتر از هم فاصله بگیرید ی کم خلاقیت داشته باشی و به نیازت شوهرت توجه کنی به هیکلت گیر نمیده وقتی به نیازش پاسخ نمیدی اونم به حواشی گیر میده و بهانه گیر میشه حتی میتونی دهانی ارضاش کنی خیلی هم خوبه به خودتم فشار نمیاد 

لطفا برای سلامتی هدیه ای که تو وجودمه ی صلوات مهمونم کنید

خانومای باردار یه سوال

من پریشب یه رابطه ریسکی داشتم بلافاصله هم دوتا قرص اورژانسی خوردم و الان دو روزه حالت تهوع دارم که میدونم از علائم قرص هستش چند روز طول میکشه به نظرتون پری بشم زیر دلمم تیر میکشه کرخت وبی حال هم شدم

کلن مردابی درکن من ازلحاط جنسی اذیتم نکرد ونه ماهه خودشوکنترل کرده ولی ازلحاظای دیگه حالموهمش بدمیکن

کاربری قبلم ترکید بخاطردشمنام 😕واینکه چراگفتم بعضیاتوسایت هرز نپرن وحرفای جنسی نزنن
چقد بی, درک, ب احتمال زیاد بدون هیچ دردسری باردار شدی ک شوهرت قدر نمیدونه, اگر مثه من خدانکرده ی جنی ...

منم پارسال سقط داشتم ولی اوایلش قلبش تشکیل نشد انداختم ، خودش دبد این ۱ سال چقدر ناراحت بودم تا دوباره باردار شدم خودش ۱ سال تو سرم کوبید ایراد از تو بوپ تو هر دعوایی اینو میکفت ، خودش اصرارداشت باردار بشیم منم موافقت کردم که بفهمه من ایرادی ندارم حالا عوض تشکر و قدر دانی از خدا با من این رفتارارو داره حرفاش دل ادمو‌میسوزونه منم نیاز دارم ولی سرکوبش میکنم کخ به جنین اسیب وارد نشه دیشب انقدر اذیت شدم با سردرد خوابیدم متاسفانه مردا فقط به فکر برطرف کردن نیاز خودشونن

واای چ بد... عزیزم.... نی نی ت پایینه دردت میاد؟ اوف بی ادبا اون بچه نی نی اونام هستا..پس فردا ک‌بز ...

اره پایینه تو سوتوم نوشته جنین به حالت بریچ ، لگدم میزنه به پایین شکمم میزنه ، از همیناشم میترسم خدایی نکرده تو رابطه اون چیزیش نشه چون هم جفتم قدامیه باید مواظب باشم به شکمم ضربه وارد نشه هم جنین به حالت بریچه

ی مدت طولانیه اینی که میگی اصلا از نزدیک ندیدم.ی لحظه دلم واسه خودم سوخت چقدر از لحاظ روحی روانی تنه ...

شما با همون اقای کورد ازدواج کردی خانومی ؟

با من غریبگی نکن♡ با من که در گیر تو ام ♡      چشمات و از من بر ندار♡من مات تصویر توام♡
2706