2733
2734
عنوان

بدو بدو . ضرر نمیکنی

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 40 پست
یعنی فقط واسه خاطر اینه تا حالا دعوا مشاجره بینتون پیش نیومده ؟

فک کنم آره . چیزایی که تو سن پایینتر حساسیت و دعوا ایجاد میکنه رفته رفته بی اهمیت تر میشه والبته برای همه اینطوری نیست ولی برا ما که اینجوری بوده 

ما هر دو ازدواج دوممونه وقتی با قبل مقایسه میکنیم میبینیم فاکتور سن ازدواج خیلی موثر بوده تو انتخاب و روند زندگیمون 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخی. هنوزم کتکت میزنه؟

ن دیگ همون روزم بخاطر یه قضیه که من هی کش دادم متاسفانع یه حرف زشت زدم ک از رو اعصبانیت بود زد 

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
2731
فک کنم آره . چیزایی که تو سن پایینتر حساسیت و دعوا ایجاد میکنه رفته رفته بی اهمیت تر میشه والبته برا ...

درسته اره سن هم خیلی مهمه من خودم سنم کم بود خیلی اشتباهات داشتم تو زندگیم  ک رفته رفته سنم بالاتر میره تجربم بیشتر میشه میبینم ک اصلا اهمیتی نداشته  ومن زیادی شلوغش کردم 

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
فک کنم آره . چیزایی که تو سن پایینتر حساسیت و دعوا ایجاد میکنه رفته رفته بی اهمیت تر میشه والبته برا ...

از کجا مطمئن بشم شوهرم داره خیانت میکنه بهم ؟ رفتارش خیلی عوض شده دقیقا مثل سه سال پیش که خیانت کرد.‌اگه راهی بلدی کمکم کن .خیر ببینی..

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
2740
از کجا مطمئن بشم شوهرم داره خیانت میکنه بهم ؟ رفتارش خیلی عوض شده دقیقا مثل سه سال پیش که خیانت کرد. ...

خوب اگه مطمئن شدی چکار میخوای بکنی؟ 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
خوب اگه مطمئن شدی چکار میخوای بکنی؟ 

چون دفعه دومه و قبلا گفتم دیگه نمیمونم باهاش زندگی کنم تمومش میکنم چون دیگه طاقت ندارم 

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️