2737
2739
عنوان

ریزش موی شدید کمککککک

122 بازدید | 21 پست

دوستان من یه دو سه ماهیه موهام به شدت ریزش داره طوری که الان تقریبا پس سرم اندازه یه سکه یا شایدم بیشتر ریخته میترسم کچل بشم😢میشه اگه تجربه ای دارین راهنمایی کنین

ب منم بگید لایکم کنید وحشتناک ریزش مو دارم 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم

و تاحالا بعد این همه سال راهی نیافتم

کلی هم خرج کردم

دیگه بیخیال شدم

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■
2738

اگر تهرانی برو بیمارستان رازی

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
راه حل میخای؟؟؟برررووو دکتر زودتر باید آزمایش بدی کمبود وبتامین دی یا ویتامینای دگ یا کم خونی فقر ...

چن ماه پیش قبل اینکه ریزش مو داشته باشم آزمایش دادم فقط ویتامین Dکم داشتم که مصرف کردم ولی جدیدا نرفتم

واقعا؟؟؟؟یعنی نمیشه کاری کرد😢

من ک نتونستم

کلی دکتر رفتم

دارو و قرص 

شیمیایی و سنتی فایده نکرد

ازمایشامم مشکل نداره

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■
یعنی چی؟میشه بیشتر توضیح بدی عزیزم

اولا انشالله که لیکن پلان نیست.لیکن پلان نوعی بیماری خودایمنیه که بدن حمله به پوست و یا ریشه مو میکنه.میدونی که بیماری های خودایکنی درمان قطعی ندارن فقط با اصلاح سبک رندگی کم کردن استرس و ایجاد آرامش میتونی کنترل کنی در کنار اینا یه سری دارو هست که دوره درمان مشخصی داره بعد اون به تدریج داروها کم و نهایتا قطع میشه.تزریق روی مواضعی که دچار ریزش شدن بسیار مهمه و موثر و اینکه لیکن پلان فقط با انجام نمونه برداری از پوست سر و آزمایش اون مشخص میشه.

ثانیا ریزش سکه ای ممکنه ناشی از یه استرس مقطعی باشه و با یه تزریق کوچولو حل شه پس الکی نترس و نگران مباش.

اول احتمال ترسناکه رو گفتم که سهل انگاری نکنی و دکتر بری

الهی به امید تو...
2706