2733
2739
عنوان

بچم مريضه توروخدا مامانا بيان

163 بازدید | 21 پست

خانما پسرم ده ماهشه سه روز ميشه تب و اسهال واستفراغ داره هيچم به جز شيرم نميخوره گفتم از دندونشه تا دندون تازشم نيش زد حالا بازم همونجوره هيچ نميخوره پشت سرم گريه فقط شير ميخوره و با هرصدايي ميپره شبام تبش ميره بالا و يهو عوق ميزنه بالا مياره كسي ميدونه از چيه تا فردا كه ببرم دكتر؟ 

لا حول ولا قوة الا بالله العلى العظیم" خداى عزوجل به خاطر آن هفتاد نوع بلا را از انسان دور مى‌گرداند 

واقعا چ جور مادري هستي كه تازه با اين همه علايم و بعد از ست روز ميگي ببرم دكتر؟؟؟؟كوچكترين علايم بايد بچه رو برد پيش متخصص ،واقعا ك

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم برای تبش  حتما پاشویه کن نذار تبش خیلی بالا ب ه ، شیاف آستامینوفن کودکان هم اگه داری خوبه، اسهال استفراغ تو این سن زیاد پیش میاد، برای اینکه بچه هر چیزی می رسه میکنه تو دهنش ، مرتب دستاشو  بشور ، نذار اسباب بازی بچه های دیگه رو بکنه تو دهنش

مادربزرگم فوت شده بود اونجا ميگفتن از دندونشه حالا دندونش دراومده ديروز تا حالا خوب نشده

لا حول ولا قوة الا بالله العلى العظیم" خداى عزوجل به خاطر آن هفتاد نوع بلا را از انسان دور مى‌گرداند 

ببرش دکتر . دختر منم اینطور بود . حتما بینیش گرفته و استفراغش به خاطر ترشحات پشت حلقش هست . روزی ده..۱۵ بار قطره کلر سدیم بریز تو بینیش..

پاشویه اش کن

هر ۸ ساعت به اندازه یه قاشق مربا خوری شربت سرما خوردگی بهش بده

💕 دنیام دخترمه 💕
واقعا چ جور مادري هستي كه تازه با اين همه علايم و بعد از ست روز ميگي ببرم دكتر؟؟؟؟كوچكترين علايم باي ...

وا چرا حالا كاسه از اش داغتر ميشى خوب مراسم مامان بزرگم بود فك ميكرديم از دندون باشه باباش بايد نوبت بگيره من كه نميتونم تكون بخورم ضمنا گفتم فردا نوبت دكترشه 

2738
ببرش دکتر . دختر منم اینطور بود . حتما بینیش گرفته و استفراغش به خاطر ترشحات پشت حلقش هست . روزی ده. ...

اره بيني شم گرفته دكتر قطره داد ميريزم اصلا نميذاره دست ب دماغش بزنم غش ميكنه از گريه 

عزیزم برای تبش  حتما پاشویه کن نذار تبش خیلی بالا ب ه ، شیاف آستامینوفن کودکان هم اگه داری خوبه ...

اره پاشويه كردم 

واقعا چ جور مادري هستي كه تازه با اين همه علايم و بعد از ست روز ميگي ببرم دكتر؟؟؟؟كوچكترين علايم باي ...

مادريم كه تا صبح نخابيدم دست تنهام تو شهر غريب با بيمارى التهاب مغزى

عزیزم.برای تبش پاشویه سر ساعت استامینوفن  هر 6ساعت اگه دیدی باز ایبوپروفن بهش تا حالا دادی...یک وعده استامینوفن ۶ساعت بعد پوفن بعد ۸ساعت بعد باز استامینوفن بده سر ساعت موقعه پروفن دادن حتما معده بچه پر با

شه  اینطوری بهتر جواب میده زودتر تبشذمیاد پایین

برای اسهال کته ماست.ماست شیرین موز شوید پلو ماش پلو کشک اصلا  شیرینی جات چربی..خصوصا گوشت تا بهبودی بهش نده....سوپ مرغ خوبه یگ کم سبزی جو سیب زمینی هویچ خوبه 

با دارو عزیزم قرص فولیک اسید نصف.شربت زینک سولفات پودر او ار اس..یک بسته کوچک پودری مانند اسمش فراموش کردم اونم خوبه ..

فولیک اسید باعث میسه شکم بچه سفت شه 

توجه داشته باش اگه خواستی شربت زینک بهش بدهی با قرص فولیک اسید فاصله باشه مثلا فولیک اسید دادی عصر شربت بده

برای استفراغ بروی پزشک امپول یا شربت میدهند خیببهتر میشود 

اصلا به بهتر فشار نیارهی بخوره همین که شیر شما میخوره دخوبه حالا؟ فردا بروی دکتر احتمال شیر خشک مخصوص میده برای اسها ل استفراغ

براگه به دردت خورد حتما برام دعا کن 

با اینکه خسته دم خواستم کمکت کنم 

انشاالله خوب میشه شبتون به ارامش

شما تجربه ندارید فقط زود نباید ببریم دکتر 

واقعا دکترها چی میدهند  

حالا صبر کنیم ببخیلی بهتره 

من هر وقت بچه ام زود بردم دکتر باره بعداز دو یه روز دوباره بردم دکتر چون بعضی علام بعدا مشحص میشه

عزیزم.برای تبش پاشویه سر ساعت استامینوفن  هر 6ساعت اگه دیدی باز ایبوپروفن بهش تا حالا دادی...یک ...

ممنون خدا خيرتون بده انشالا 🌺🙏🏻

2706