2733
2734
عنوان

بچم مريضه توروخدا مامانا بيان

| مشاهده متن کامل بحث + 163 بازدید | 21 پست
اره بيني شم گرفته دكتر قطره داد ميريزم اصلا نميذاره دست ب دماغش بزنم غش ميكنه از گريه 

بخوابونش روی پات سرش رو پایین تر از بدنش بذار در واقع سرش رو از پات اویزون کن . یه نفر هم کمکت باشه که دستاش رو بگیره . قطره بریز تو دماغش . یه دقیقه هم تو همون حالت نگهدارش . به گریه هاش توجه نکن  تا قطره وارد بینیش بشه و پایین نیاد 

💕 دنیام دخترمه 💕
ببرش دکتر . دختر منم اینطور بود . حتما بینیش گرفته و استفراغش به خاطر ترشحات پشت حلقش هست . روزی ده. ...

ممنون خدا خيرت بده خانمى درست بود پسرمنم همينجور شده بود همينكارايي ك گفتين واسش انجام دادم ديشب راحت خوابيد تبشم خوب شد حالام ميبريم دكتر 

لا حول ولا قوة الا بالله العلى العظیم" خداى عزوجل به خاطر آن هفتاد نوع بلا را از انسان دور مى‌گرداند 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما ببر دکتر...چرا دیروز نبردی؟

ديروز كه پنجشنبه بود دكتر نبود

لا حول ولا قوة الا بالله العلى العظیم" خداى عزوجل به خاطر آن هفتاد نوع بلا را از انسان دور مى‌گرداند 
واقعا چ جور مادري هستي كه تازه با اين همه علايم و بعد از ست روز ميگي ببرم دكتر؟؟؟؟كوچكترين علايم باي ...

دفعه ديگم نيا بپر به ماماناى خسته وناراحت بدون شناخت واسمم قضاوت نكن همينجور سرخود غريبه از مادرى چيزى نميدونستى حداقل ميتونستى دلدارى بدى تا وقتى بچه ى عزيزمو دكتر ميبردم نپرسيدمم كه ببرم دكتر اگه چيزى بارت بود ميفهميدى نوشتم تا فردا كه ببرم دكتر كه خداروشكر با كمك مامان عزيزى ديشب پسرم خوب شد خدا جواب خوبيشو ميده ديگم واسه من اينجا منم منم نكن 

2728
بخوابونش روی پات سرش رو پایین تر از بدنش بذار در واقع سرش رو از پات اویزون کن . یه نفر هم کمکت باشه ...

هزار بار ممنون 🌺🌺🌹🌹🌹🌹🌹

دفعه ديگم نيا بپر به ماماناى خسته وناراحت بدون شناخت واسمم قضاوت نكن همينجور سرخود غريبه از مادرى چي ...

أولا لحن صحبت كردنتون خيلي زشته و در حد يه مادر كه بچه تربيت ميكنه نيس(نيا بپر به ماماناي خسته😏)دوما اگه هركاري هم داشتي بچت بايد اولويتت بود ،به نظرم حتما ي مشاوره روان بشيد چون بي نهايت خانوم آژيته اي هستي و صدبار ريپلاي كردي تا جوابت رو بدم 😏.ازين به بعد يا اطلاعات رو دوباره بچه داري ببر بالا يا هر اتفاقي براي بچه بي گناه افتاد سريع ببرش دكتر ،موفق باشي 

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍
أولا لحن صحبت كردنتون خيلي زشته و در حد يه مادر كه بچه تربيت ميكنه نيس(نيا بپر به ماماناي خسته😏)دوم ...

حتما لحن شما بد بوده كه باعث شده كه من ب شما ك حتى نميشناسمت به قول خودت بد حرف بزنم كسي هم بيكارنيس صدبار تورو ريپل كنه جواب مزخرفاتت رو دادم همين پرستارا بودن كه جون بچه منو ب خطر انداختن كم ادعا كن كه بلدى تو خودتو به ي روانپربش نشون بده اخه جز تو كسى تو اين تاپيك حرف بد نزد ضمنا سرپيازى يا ت پياز كه واسه بچه عزيز من دفاعيه صادر ميكنه كه بيگناهه ببرش دكتر ب خودمون مربوطه اينو نگاه معلوم نيس از كجا دلش پره سر مردم خالى ميكنه حتما اولين اولويتم بچمه ك نگرانم ولى بازم ب كسي مربوط نيس اولويتاى ديگران تو ك از بچه نميدونى واسه من اطلاعات اطلاعات نكن خانم عزيز خوشحال ميشم از اين تايپيك برى بيرون