2733
2734

سلام دوستان دخترم 2 سال 8 ماهش هستش .وقتی 2 سالش بود از پوشک گرفتمش.

2 ماهی طول کشید که هم جیششو بگه هم پی پی شو . حالا با گذشت این همه مدت چند روز مریض شد و حسابی تب کرد دکتر که میبردم پوشکش کردم . حالا الان  1 هفتش که فقط پی پی شو میگه و مدام داره جیش میکنه خونه . هیجا نمیتونم ببرمش . به نظرتون چکار کنم دوباره پوشکش کنم ؟ اینم بگم خیلی باهوش و فهمیده هستش هرچی بهش میگم مامان جیش نکن تو خونه یا جیش داشتی بگو بازم فایده نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم بخاطر پوشک کردنشه چرا پوشک میکردی دکتر میبردی؟؟؟ 

یه مدت بذار پوشک باشه دوباره از نوع شروع کن نگران نباش اندفه زودتر یادمیگیره 

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
2738

خراب کردی دیگه 

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
پوشکش کن تا دوباره آماده بشه دخترمن همسن کوچولوی شماست هنوز نگرفتمش چون آمادگیش رو نداره

اگه دوبارع پوشکش کنه از پوشک گرفتنش  دیگه خیلی خییلی سخت میشه

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم

منم 3 بار ب بسرم یاد دادم نه مال منم اینجور بود 1سال و 8 ماهش بود یاد دادم خیلی باهوشه ولی الانم ک سه سالشه بازم جیش میکنه یه مدت خودش میره یه مدت شلوارش نم میزنه بوشکش نکن یه هفته سخت بگیر هر 10 دقیقه ببرش دسشویی 

🥰 🥰

منم یه جورایی ولی نه به این شدت دخترم این شرایطو داشت 

هر دهدقیقه میبردمش و دوبار عادتش دادم 

و براش تو دستشویی عروسک و اسباب بازی بردم و میگفتم بیا اب بازی کنیم زود میومدتادوبار گفت

خدايا آن ده ,كه آن به

2706